Skocz do zawartości

EXTRA 330 LC - samolot grupy akrobacyjnej "Żelazny"


arekkaz

Rekomendowane odpowiedzi

Oj rys i mankamentów zostało co niemiara ale nie miało to dla nas większego znaczenia. Nie takie było założenie. Strach nie pozwolił nam na pewne kroki.

Koszt ewentualnego zonka byłby niewyobrażalnie wielki.

Dzięki Wszystkim za uznanie.

Z każdą taką opinią odzywa się moja próżność. Czytam,oglądam,oglądam ,czytam.... Sto razy to samo i za każdym razem się podniecam jak młody.

Życzę Wszystkim żeby tak samo bawili się przy swoich pacjentach jak my.

Już za 8 dni kolejna przygoda życia.

Świrus jestem i tyle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eee ja mam wrażenie, że modne jest przyczepianie się do wszystkiego- szczególnie jeżeli chodzi o relację. Ja chętnie zobaczyłam twarze i sylwetki tych, którzy brali udział w projekcie- bo ja jestem ciekawską kobietą i lubię sobie mężczyzn pooglądać! Ot co! ;)

A tak na serio wiem ile pracy kosztuje taki projekt- nie dlatego, że brałam udział w takim przedsięwzięciu ale wiem ile czasu kosztuje "obfotografowanie" wszystkiego przy jednoczesnym czynnym udziale w pracach detailingowych (stąd tak mało zdjęć z prac posiadamy- bo mamy tylko po dwie łapki zbyt zajęte żeby trzymać aparat :) ). Nie wspomnę już o ogromie prac przy samej korekcie takiej maszyny ;)

Gratuluję projektu.

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem amatorem i pewnie jeszcze sporo wody w wiśle upłynie zanim dojdę do takiego poziomu ale nie trzeba być reżyserem by zostać krytykiem filmowym więc pozwolę sobie na kilka uwag:

1. Zdjęć jest zdecydowanie za dużo. Mam wrażenie, że w ogóle ich nie przeglądaliście tylko wrzuciliście wszystko jak leci. Sporo zdjęć sztucznie wydłuża relację nic nie wnosząc do tematu.

2. Nie podoba mi się opieranie się, łapanie etc. gotowych już elementów samolotu na ostatnich zdjęciach.

To oczywiście nie zmienia faktu, że efekt końcowy jest naprawdę świetny. Gratuluję! :u

Jako współtwórca tego projektu pozwolę dodać swoje 3 grosze...

ad.1 łącznie zrobionych zdjęć zostało około 800, więc obalam Twoją teorię o nie przeglądaniu.. Nie ma sztucznego wydłużania, niektóre zdjęcia są podziękowaniem osobom związanym z projektem które poświęciły swój czas wolny (wekend) za kompletną darmochę..

ad. 2 Pół, roku przygotowań, zmian, nerwów dogrywania terminów itp itd... Poświęciliśmy na to dużo prywatnego czasu i pieniędzy więc jakąś pamiątkę po sobie zostawiamy.. nie mam zamiaru być anonimem.. pozwól, że oprę się o skrzydło, bo na codzień nie mam takiej możliwości pomimo sąsiedztwa aeroklubu.....zresztą ja się cieszę jak w projektach ludzie się ujawniają bo poźniej gdy kogoś widzę śmiało podchodzę i mam o czym pogadać...

Udało nam się zrealizować piękny projekt, pomimo trudności i braku doświadczenia na skrzydłach... udało nam się pracować w zespole, który nigdy wcześniej razem nie pracował.. udało nam się zrealizować marzenia...

Osobiście projekt dodał mi wiary w siebie i pozwolił uwierzyć, że jak się chce to nie ma przeszkód...

A teraz mam dla Ciebie propozycje: zorganizuj 3 kolegów, profi fotografa, profi obsługę video z montażem, namów ich żeby za free przyjechali do Poznania i pracowali na sprzęcie o wartości wspomnianej wcześniej... z mojej strony ułatwienie: NIE MUSICIE SIĘ O NIC STARAĆ - SAMOLOT JUŻ WAM ZAŁATWIŁEM (czyli jakies 4 miesiące jesteście do przodu) grubość powłoki 80uM - oczywiście wszelkie wpadki pokrywacie z własnej kieszeni... a na końcu pokażcie zdjęcia tylko przedmiotu pracy... aha najważniejsze z tego nie ma nawet złotówki...

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sztucznego wydłużania,

Odniosę zgoła odmienne wrażenie ale nie musisz się ze mną zgadzać.

Przykład 1:

http://img41.imageshack.us/img41/7334/img2885i.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/1240/img2890r.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/6571/img2893xf.jpg

Wystarczyłoby jedno z tych zdjęć.

Dalej mamy serię fotek przedstawiającą produkty 4nano. Podobnie jak wyżej jedno maksymalnie dwa by wystarczyły. W dalszej części jest mnóstwo zdjęć, które można byłoby odrzucić. Całą relację dałoby się znacznie skrócić nic przy tym nie tracąc.

Pół, roku przygotowań, zmian, nerwów dogrywania terminów itp itd... Poświęciliśmy na to dużo prywatnego czasu i pieniędzy więc jakąś pamiątkę po sobie zostawiamy.. nie mam zamiaru być anonimem.. pozwól, że oprę się o skrzydło, bo na codzień nie mam takiej możliwości pomimo sąsiedztwa aeroklubu.....zresztą ja się cieszę jak w projektach ludzie się ujawniają bo poźniej gdy kogoś widzę śmiało podchodzę i mam o czym pogadać...

A co ma ujawnianie się do opierania się o samolot? Można sobie zwyczajnie stanąć obok i zrobić normalne zdjęcie, te "pajacowanie" jest zwyczajnie zbędne, niedojrzałe i merytorycznie nic nie wnosi do tematu.

A teraz mam dla Ciebie propozycje: zorganizuj 3 kolegów, profi fotografa, profi obsługę video z montażem, namów ich żeby za free przyjechali do Poznania i pracowali na sprzęcie o wartości wspomnianej wcześniej... z mojej strony ułatwienie: NIE MUSICIE SIĘ O NIC STARAĆ - SAMOLOT JUŻ WAM ZAŁATWIŁEM (czyli jakies 4 miesiące jesteście do przodu) grubość powłoki 80uM - oczywiście wszelkie wpadki pokrywacie z własnej kieszeni... a na końcu pokażcie zdjęcia tylko przedmiotu pracy...

Przedmiotem krytki nie był fakt zrobienia sobie zdjęć na końcu tylko macanie i opieranie się o gotowe elementy.

aha najważniejsze z tego nie ma nawet złotówki...

Tak, tak, oczywiście :f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...