Skocz do zawartości

Mocnościerna pasta, co wybrać?


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi


Minetoo, sprobuj. Pasty jak kobiety kazdy z nas ma inny gust ;) U mnie tylko fg500 ostatnio siedzi i na wszystko wystarcza. Jakos nie czuje potrzeby zeby z czyms innym pracowac. Jesli nie paracuje jak powinna to pewnie cos nie tak, pad, obroty, jak szybko sie poruszam po panelu itp.

Nie zapomijajac o bardzo waznej wlosciwosci jaka maje te polishe, bardzo reaguja na zmiane pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ. na na KA klika dni temu Yesfan na moje pytanie dotyczące siły tnącej pasty Scholl 02 napisał, że bliżej jej do FG500 niż FC+.

Jestem bardzo ciekaw 02 Orange w bitwie z FC+.

FC+ jest według mnie pastą typu "trzeba mieć", jazda na odpowiednim padzie techniką "slow cut" i do usuwania głębokich rys nic więcej nie potrzeba.

W niedziele wrzucę fotki z bitwy FC+ / Megs 105 / Megs 101 na czarnym fabrycznym.

Już ok pół litra 101- ki pękło i jestem pod wielkim wrażeniem, gdyby nie wizy do uesej to bym został mrówką.

s.martino masz racje Menzerna jest bardzo wrażliwa, szczególnie na temperaturę w której się pracuje ale to raczej dotyczy past poniżej fg500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FG500 i wilgotności zgadzam się z Tobą w 100% dodając, że w sprzyjających warunkach na średnio zniszczonych lakierach fg500 jest "petardą".

Dla mnie Fg500 i Megs 105 to ta sama liga jeżeli chodzi o ścieralność, wykończenie: plus dla Megsa, cena: plus Menzerna.

101- a to inna bajka, to siła FC+, a wykończenie lepsze od Fg500 , 105!

Co znaczy, że 101 jest za krótki?

Te 15 min to rozumiem, że w ekstremalnie niekorzystnych warunkach?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak dla mnie najlepjej tnie FG500. Moze dlatego ze jest to pasta ktura bardzo dobrze znam. 101 krudki tzn. czas pracy z nim. Poloze pada raz przejade i koniec. Co ciekawe ze megs poleca pare kropel wody zeby czas pracy przedluzyc. Ale jak juz mowilem, kazdy z nas ma swojego ulubienca. Jak kiedys jakas firma znajdzie pasty co karzdemu pasuja to trawil jak szczesliwy los na loteri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s.martino Zymola robi Turtle, Polską rządzą żydzi; wszyscy Polacy to rasiści i antysemici,a w dodatku każdy facet to świnia etc.

O kurxa...kto by powiedzal :o

Ciekawe dlaczego jak sie Zymola dotyka to zawsze jest obronca uciesnionych? I to nie tylko w Polsce, nawet na DW temat sciagneli. Jacek ja nic do nich nie mam, a nawet w trakcie rozmowy jestem do sprowadzenia tej firmy tutajniezmienia to faktu ze niekture produkty nie sa przez nich robione. Nie mo co sie oburzac, wszyscy to robia np. bardzo znany amerykanski szampon jes robiony w Angli, koszt ok. 2€/lt jesli wezmiesz 50 lt, ciekawe ile za to placa jak tysiace litrow biora? Wiesz ile za to placimy w sklepach? 9€/500ml....Takich przykladow moge ci podac ile chcesz, rok temy chemia chandlowalem, znam wiekszosc eropejskich producentow i znam ceny. Wiem kto i dla kogo robi. Przyklad z innej branzy: Wloski olej z oliwek ktore z Turcji i Grecji przywoza, wystarczy ze to rozleja tutaj juz masz made in italy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz

w Angli, koszt ok. 2€/lt jesli wezmiesz 50 lt, ciekawe ile za to placa jak tysiace litrow biora? Wiesz ile za to placimy w sklepach? 9€/500ml..

No tak, to się nazywa HANDEL. Kupić taniej hurtem, drożej sprzedać w detalu. Gdyby producent miał się bawić w sprzedaż detaliczną to poszedłby z torbami. Tak samo jest z pastami mocno ściernymi :D Gdybyś wiedział ile kosztuje u producenta 1kg pasty X... ;)

Przykład również z handlu owocami. Moi dziadkowie mają mały sad z wiśniami 2ha. Na skupie płacą im 1,5-2zł za kg. W detalu 1kg wiśni 10-15zł. Dziadek tylko raz pojechał na przysłowiowy targ i powiedział, że ma w go upie 8-)

Co do Z to ja ich nie bronie, bo mnie nic z nimi nie łączy, oprócz posiadania większości brandowanych przez nich produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...