Skocz do zawartości

Zakupkany - A6 Avant


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mowilem dzis wreszcie dokopalem sie do A6 Avanta taki troche zapyzialy :oops:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bylo mycie felgow itd

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po dobrym myciu i glinkowaniu z pod tego brudu pokazal sie lakier hmmm jakis taki bleee

Dołączona grafika

Caly lakier ma mnostwo cienkich malych rysek i wzerow po kupkach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Troche sie zaczalem bawic Flexem i S10 i kurde podoba sie mnie to

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to aj autoreklama

Dołączona grafika

Reszta bedzie moze w next tydzien bo jutro mam lenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A6 mrauuuuuuuu moje marzenie na najbliższy czas :) tylko Sebcio po co w lustrze robiłeś swoje odbicie wszyscy cie znają... a to lusterko to naprawdę fajnie wyszło :D qrwa jak zawsze zresztą :P

Mam prośbę Seba wstaw w końcu jakieś zdjęcie gdzie coś Nie wyszło albo coś zepsułeś co cokolwiek żeby chociaż raz powiedzieć ze coś wyszło słabo :P :P :P

Czekam na resztę projektu

:twisted: :mrgreen: SNB POWER :mrgreen: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fonnes, a on róznie.

Od księży, od syfiarzy, od brudasów.

Kiedyś nawet słyszałem taką anegdotę, że naszemu koledze Sebbie75 się przyśniło, że jego dusza zostanie zbawiona, gdy doczyszci najbrudniejsze auto świata. No i teraz Zebba75 odnajduje takie wynalazki, bo szuka tego najbruidniejszego, najbardziej zapuszczonego samochodu świata.

To dopiero człowiek ogromnej wiary. Sebba, głeboki pokłon z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozpoczalem masaze tego zafajdanca duzooo mi zostalo szczegolnie prawa strona auta ma wzery w lakierze :(

GRUBEER-przeciez wsio mi sie nie udaje ale czary programow PC moga wiele :) , zdjecie zapodalem co by troche horrory na forum bylo.

fonnes-roznie je znajduje jezdze se po miescie i szukam co bu ty wypolerowac :)

Tak na serio to z kolejki ktora stoi na placu, rozni sa klienci a mi sie juz znudzily takie piekne auta praca musi miec styl,wyzwanie i charakter :) czyli walka z samym soba uda sie czy nie :)

Deco-prawie zgadles, ale to hodowca koni tyle ze w stajni te obsrajdachy mieszkaja :lol:

Przemek-te twoje wypowiedzi zwalaja mnie z fotela :mrgreen: cale szczescie ale takiego snu nie mialem ale musze jakies zajecie sobie znajdywac nie?

To ty chyba nie widziales projektu bialego S70 zarosnietego mchem :roll: ten byl fany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba, a terminów żadnych nie masz, skoro mówisz, że stoją na placu i wybierasz sobie który chcesz? ;)

Na temat jakości i poziomu pracy się nie wypowiem, znasz moje zdanie :)

Czekam na niedomyte felgi i brudne szyby :lol:

Z terminami roznie bywa sa tacy co zostawiaja auto na czas wyjazdu np wakacje 4-5 tygodni wiec auto najczesciej czeka w kolejce+salon+komornik+auta demo itd itp

A dzis doszla reszta masazy i wosk DoDo PH

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Slady po ptasich bobach tez sie jakos udalo usunac

Dołączona grafika

To dla naszego Przemka fana V6:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To juz poznym popoludniem

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mam nadzieje ze to jako tako wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...