Skocz do zawartości

Samochód śmierdzący dymem papierosowym.


Razman

Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że zostałem wywołany do tablicy opiszę Wam moje zmagania z ozonatorem "z allegro".

Oczywiście sprzęt jak wcześniej zdążyliście przeczytać pożyczył mi Michał.

Focus- niby wszystko OK ale po włączeniu nawiewu ,zwłaszcza rano po długim postoju z kratek wentylacyjnych wydobywał się charakterystyczny zapaszek . Akcja z ozonowaniem i po temacie.

Micra- auto po palaczu. U mnie w rodzinie nikt nie pali i jestem bardzo przewrażliwiony na punkcie smrodu nikotyny. Byłem w dwóch firmach w których ozonowali mi wnętrze. Razem dwie sesje po 20 minut.

Kilkadziesiąt godzin po ozonowaniu zapach wracał jak bumerang.

Dogadałem się z Michałem ,że pożyczy mi swoje maleństwo. Zrobiłem kilka sesji półgodzinnych z 15 minutowymi przerwami i jak ręką odjął. Tapicerki jeszcze nie prałem.

Jestem bardzo zadowolony z działania tego urządzenia. Nic złego z tapicerką się nie stało.

Jedyne co padło w Michałowym ozonatorze to programator czasowy. Zrobiłem "na krótko" i wszystko gra i trąbi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już sie temat ozonatorów rozwinął to chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu ozonator z oferta nr 2493933162 typ ZY-H102.

Jak obserwuje oferty to na przestrzeni 4 miesięcy potrafił zdrożeć o jakieś 40pln.

Wart jest zawracania sobie głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

a mowił ci o szkodliwości użycia ozonatora przez dłuższy czas na materiały w samochodzie? nie mówił? zapomniał? zrób sobie pare razy ponad godzinę.. opisz później skutki :u ja bym wolał jechać i wydać stówkę na ozonowanie niż cudować za 450zł

Ozon jak mówisz utlenia w pewnym stopniu materiały we wnętrzu, ale szkode narobić może ozoner wytwarzający przykładowe 3500mg/h pracujący bardzo i to bardzo długo w samochodzie. Ale żeby jakoś znacząco to szkodziło to nie..

Sam mam ozoner i po dobrych kilku cyklach czuć ozon przez dobry tydzień w samochodzie, ale żadnych efektów ubocznych nie uświadczyłem.

Teraz mam misję gruntownie odświezyć wnętrze samochodu ojca, w ruch pójdzie odkurzacz piorący, myjka parowa i właśnie ozoner.

Przypomnieć muszę, że ozon nie usuwa przyczyn tylko skutki, jeśli jest w aucie pleśń, lub aktywny palacz, to faktem jest, że autko zdezynfekujemy i odświezymy, ale tzeba podjąc bardziej radykalne metody, jakimi jest chemia i szczotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pierwsze słysze, mówiono, że ozon niszczy rośliny, a ozonowałem nie raz, nie dwa pomieszczenia w domu, gdyż ozoner mam wyposażony w dmuchawę, a z racji lenistwa kwiatki również zażyly kompieli w ozonie. Jak rosły to rosna do tej pory i mają się całkiem zielono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...