Skocz do zawartości

Muc-Off pre wax cleasner - moje wrażenia


fonnes

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne większość z nas, testując różne produkty, szuka takiego który w znaczący, wizualnie, sposób podbijałby

blask czy głębię koloru lakieru z którym przyszło nam pracować. Mówiąc "znaczący" mam na myśli coś więcej niż zwyczajowe

detailerskie 2% ;)

Mam niewielkie doświadczenie z tego typu produktami mając wcześniej do czynienia tylko z AG SRP, Zymol HD Cleanse, Poor Boy's Black Hole, Nielsen

Liquid Gold.

Niedawno zakupiłem (MX Nowicki) zachwalany na zagranicznych forach produkt niezbyt jeszcze szeroko znany - Muck-Off pre Wax Cleanser.

Nie jest to budżetówka (~80 zł za butelkę) więc postanowiłem sprawdzić czy środek war jest tej ceny.

Przepraszam że zdjęcia będą tylko "po", ale jakom bezgarażowiec toczyłem "wyścig ze słońcem" mając, w międzyczasie jeszcze kilka spraw do załatwienia,

Moja opinia

Mimo stosunkowo wysokiej ceny środek godny polecenia :u

Konsystencja rozwodnionej śmietanki, bez wyraźnego zapachu, tłustawa.

Aplikacja/ścieranie

Nakładałem środek maszyną DA z bardzo miękkim finiszowym waflem.

Aplikacja prosta a wypracowanie bardzo łatwe po kilku przejściach.

Pozostałości baaaaardzo łatwe do usunięcia micro fibrą.

Lakier, po aplikacji "skrzypi" nawet po bardzo miękką fibrą.

Efekty

Piorunujace!!!! - jak dla mnie. Jest ten, tak bardzo pożądany, wet, wet, wet :u

Mój dotychczasowy faworyt do ciemnych lakierów czyli PB Black Hole, wymięka w przedbiegach.

Ogólnie znany i niezawodny,w maskowaniu drobnych rysek, AG SRP też przegrywa w rywalizacji.

Czas mnie gonił (wyścig ze słońcem)

więc fotki tylko po.

Generalnie lakier przygotowałem w/g naszych standardów: mycie->dekontaminacja-> glkina (gdzieniegdzie)->mycie/ suszenie + aplikacja

Wszystkie zdjęcia po Muck-Off bez LSP, tu poszedł Harly Wax

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Moje konkluzje i uwagi

Świetny środek, godny polecenia.

W końcu u mnie zaświeciło słońce...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale maskuje czy lekkościerny? :-?

Gadają na różnych forach że to miszcz osusztwa :lol:

Generalnie lakier mam w niezłym stanie, ale wszystkie drobne swirwle po aplikacji praktycznie zniknęły :u

Pod względem maskowania drobnych rysek jest lepszy niż AG SRP.

Lekko ścierny raczej nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...