Skocz do zawartości

krótka relacja z leczenia zaćmy


kermit

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno trafił do dziupli wechikuł z dość mocno sfatygowanymi reflektorami

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak naprawdę to aparat dość litościwie obszedł się z tą zarazą… :-o

Jak wynikało z relacji właścicielki lampy poddawane były próbie reanimacji z jak widać miernym skutkiem.

Anonimowy Artysta pozostawił po sobie wiele autografów w postaci długich i głębokich rys na zderzaku i błotnikach w okolicy lamp,pracował niestety razem ze swoim kumplem Rozpuszczalnikiem Nitro #-o .

Pracę zacząłem od papieru 350 na sucho!

Dołączona grafika

…i tu dopiero widać stopień zniszczenia : po prawej(pasażer) lampa zmatowana, po lewej(kierowca) nie ruszana. Wielkiej różnicy to tu nie widać…

Następnie 400 na sucho i 600 mokro,800,1000,1200,1500, FC 3M, zółty korek,menzerna 4000 i..

Dołączona grafika

Niestety po nitro pozostało parę blizn no i lampy już zachodziły od środka ale choć przegląd miały szansę przejść!

Druga strona analogicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


…i tu dopiero widać stopień zniszczenia : po prawej(pasażer) lampa zmatowana, po lewej(kierowca) nie ruszana. Wielkiej różnicy to tu nie widać…

Następnie 400 na sucho i 600 mokro,800,1000,1200,1500, FC 3M, zółty korek,menzerna 4000 i..

Dobrze wyszło !

Dawno nic nie wrzucałeś :ugeek:

I dlaczego nie robiłeś mniejszymi papierami - 2/2,5/3k ?

Lepiej Ci się tak robi czy czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…i tu dopiero widać stopień zniszczenia : po prawej(pasażer) lampa zmatowana, po lewej(kierowca) nie ruszana. Wielkiej różnicy to tu nie widać…

Następnie 400 na sucho i 600 mokro,800,1000,1200,1500, FC 3M, zółty korek,menzerna 4000 i..

Dobrze wyszło !

Dawno nic nie wrzucałeś :ugeek:

I dlaczego nie robiłeś mniejszymi papierami - 2/2,5/3k ?

Lepiej Ci się tak robi czy czas ?

Ze strachu...tzn trochę bałem się że takich gradacji nie wyprowadzę jak należy a i auto marki której sensu istnienia do końca nie udowodnino =)) więc do końca nie wiesz czy na grubości lamp też nie oszczędzali...

Masakra, takich lamp to jeszcze nie widziałem... Co trzeba robić, żeby doprowadzić lampy do takiego stanu? :roll: :o

Auto po szkole jazdy CODZIENNIE myte na myjni automatycznej+ Anonimowy Artysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Co trzeba robić, żeby doprowadzić lampy do takiego stanu?

Próbować je reanimować nitro. ostatnio tez miałem takie lampy do zrobienia. A właściwie jedną. Auto było u malownika i podejrzewam ze w jakiś nieopisywalny sposób na lampie znalazł się lakier. No wiec chłopaki bez zastanowienia nitro w rękę i heja. Efekt był taki sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Darku, tak jak zapytał szynka - dlaczego nie sięgałeś po 2000, 2500 papiery? Byłoby łatwiej wycinać pastami..

Ogólnie metamorfoza super :u

Wrzucaj relacje częściej :)

=)) no starość nie radość myślałem że idzie o gradację 200,250 300 nie zauważyłem "k"

JJ,jak robisz sam to twój największy wróg to :!! foty to ostatnia rzecz o której myślisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ,jak robisz sam to twój największy wróg to :!! foty to ostatnia rzecz o której myślisz...

Wiem o czym mówisz.. 8-| Chociaż często bije się w pierś, że nie poświęciłem pięciu minut na szybkie zrobienie końcowych fotek, Volvo które robiłem ostatnio przeszło niezłą metamorfozę w środku, fotki 'przed' są, 'po' ni chu chu ~x(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...