Skocz do zawartości

Biały Ford z czornym wnętrzem...


sprinter

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z zaległych relacji, w sumie to dużo zdjeć nie ma, ale co nieco moża pokazać :f

Fura z Francjii po pewnych przejściach, bo pod wykładziną pełno wody było, nie wiem nie wnikam :-t

Dywaników te auto to od nowości nie widziało, jak również porządnego odkurzania, sądząc po ilości sierści, piasku.

Środku użyte: Presprey od Prochemu, ekstrakcja z Tersusa, piana aktywna Stockermeier, dressing do plastików od Nielsena, szyby Blue Window II, Odourkill, turboszczotka Dirt Devil, szczotki, pędzle i inne duperele :mrgreen:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po wyciągnięciu foteli :roll:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W trakcie odkurzania znalazłem napiwek :))

Dołączona grafika

Jakieś 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I efekt końcowy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ogólnie jakoś to wyszło, sieść udało się całą usunąć, plastiki jak widac są w agonalnym stanie, które tylko podlegają wymianie, opalarce nic się nie poddawało :?

That's all folks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tymi pedałami toś se chyba zdjęcia pomylił czy nie? :o

Trąt nie możliwie uciorany,prawie mięsa na wykładzinie brakuje

Praca :u

Szczerze, to zapomniałem o nich na całego, dopiero jak handlarz przyjechał na odbiór to czyściłem i nie chciałem przy nim fotek robić :lol: :lol: :lol: W sumie to na mnie troche dziwnie patrzał co ja tam wyczyniam, ale nie pytał o szeczgóły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice Job :u

A co za znaleziony napiwek kupiles :lol:

Oddałem właścicielowi, wole nie ryzykować podpuchy :f :lol:

A polać to benzyną i podpalić....

Żebyś widział w jakim stanie na zewnątrz był x_x :-t

Niezły sierściuch był, :u

Dokładnie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Jezusie, Sodoma i Gomora.. x_x :-t

Wojtek, guru od wnętrz jesteś i wyszło malinowo, pokaż mi tą turbo szczotkę :)

Szkoda, że wykładzina pod nogami kierowcy taka zmęczona. Psuje efekt.. Tak samo jak te porysowane plastiki w bagażniku :shock:

Jaki to model Forda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Jezusie, Sodoma i Gomora.. x_x :-t

Wojtek, guru od wnętrz jesteś i wyszło malinowo, pokaż mi tą turbo szczotkę :)

Szkoda, że wykładzina pod nogami kierowcy taka zmęczona. Psuje efekt.. Tak samo jak te porysowane plastiki w bagażniku :shock:

Jaki to model Forda?

Proszę Panie Zielony :D

Dołączona grafika

Używam jej w kryzysowych sytacjach, ale muszę końcówke dorobić bo troche słabo pasuje na mój odkurzacz.

Dywany przednie jedynie nadaja się do farbowania :roll:

Ford Focus c-max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Arku, że spodziewałem się troche lepszego działania. Jak mocniej porzycisniesz to zwalnia i musisz pod odpowiednim kontem trzymać, żeby miała odpowiednie obroty, ogólnie fajna rzecz, ale nieraz trzeba się nagimnastykować ;) Ogólnie to i tak się wspomagam szczotką od MS tą niebieską z twardym włosiem, bo do takich syfów się nadaje idealnie :u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek dobrze z tym co znajdziesz w aucie robisz. Rownierz wszystko oddaje, nawet naj bardziej bezwartosciowa rzecz.

A jak widze cos kompromitujacego to wczwsniej dzwonie np: kiedys znalazlem kolczyk, a wiem ze klient odbiera z zona, a czy kolczyk byl zony? no to zadzwonilem i powiedzialem co znalazlem, kazal mi wyrzucic :-$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...