Skocz do zawartości

Nielsen - Nap Low Foam


GRUBEER

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że da radę. Zrób taką techniką, nałóż nap low, wyszczotkuj porządnie, odczekaj, odsysaj brud wspomagając się woda ze spreyera czyli odessij, psiknij woda, odessij.

Pamiętaj o dobrym wyszczotkowaniu, przy produkcie jedno etapowym tego typy (lub takim jak pokazał Mirek) to bardzo ważna rzecz.

W razie jak 2004 nie da rady, to dzwoń pożyczę ci mojego starego puzzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekałem na jeszcze jeden opis, fajnie. Do bieżącego utrzymania jasnej tapicerki łatwe dla laika jak ja. 1:10? I działa. Ciekawe jak z plamami starymi na siedziskach?

Ze starymi plamami wtartymi wysiedzianymi utrwalonymi urzytkowaniem itp tez daje rade trzeba najmocniejsze stezenie rozcienczyc i spryskac bezposrednio plame dosc obficie odczekac kilka minut i odessac

jeszcze zadna plama nie wygrala

Jakis czas temu Grubeer wrzucal foto z takich mocno zapuszczonych siedzen,moze wrzuci je ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie odmierzałem, ale tak na oko zrobiłem

roztwór 1:50 w małym (0,5l) Marolexie.

W odkurzaczu jest też syf z obudowy tunelu wału przy tylnej kanapie.

Zdjęć nie dawałem, bo słabo widać efekt.

Dywaniki prałem przy użyciu myjki ciśnieniowej a odkurzaczem

odessałem tylko czystą wodę, ale wyszły bosko mimo że ten od

kierowcy był mocno usyfiony, a są też jasne jak te co pokazał kanar

Niestety nie zrobiłem fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie odmierzałem, ale tak na oko zrobiłem

roztwór 1:50 w małym (0,5l) Marolexie.

W odkurzaczu jest też syf z obudowy tunelu wału przy tylnej kanapie.

Zdjęć nie dawałem, bo słabo widać efekt.

Dywaniki prałem przy użyciu myjki ciśnieniowej a odkurzaczem

odessałem tylko czystą wodę, ale wyszły bosko mimo że ten od

kierowcy był mocno usyfiony, a są też jasne jak te co pokazał kanar

Niestety nie zrobiłem fotek.

Bardzo mnie cieszy wasza pozytywna opinia na temat tego produktu , osobiscie uwazam ze te bardzo dobry i latwy srodke w pracy

Czy produkt ma jakis szczególny zapach ? Czuć go potem w samochodzie po praniu ?

Kurde nigdy nad tym nie myslalem ten srodek jest dla mnie tak oczywisty ze nie patrze ale pachnie przyjemnie, starczy ci mala probka 50ml?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chce użyć NLF pierwszy raz tak do lekkiego odświeżenia tapicerki. Brudna nie jest, lekko przykurzona tylko. Czy jak dam 1:20 to będzie ok, czy za słabo i w ogóle efektu nie będzie ? Zamierzam ręcznie powcierać szczotką, i potem odessać to odkurzaczem.

Mysle ze bedzie oki ale zawsze jak bedzie za slabe mozna dolac NLF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chce użyć NLF pierwszy raz tak do lekkiego odświeżenia tapicerki. Brudna nie jest, lekko przykurzona tylko. Czy jak dam 1:20 to będzie ok, czy za słabo i w ogóle efektu nie będzie ? Zamierzam ręcznie powcierać szczotką, i potem odessać to odkurzaczem.

Jeśli tapicerka jest w takim stanie jak opisujesz, zastosuj najsłabsze stężenie preferowane przez producenta (masz na etykiecie) i w zupełności wystarczy 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odessać. Nawet zwykłym odkurzaczem- jak worek w połowie pełny-to się rozejdzie. Chodzi o odessanie środka. Potem możesz zlać wodą i do schnięcia. Ja bym tak zrobił na twoim miejscu. Ale specem od tego nie jestem. A ten NLF działa ekstra. Dywanik kierowcy jasny wyczyściłem w try miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...