Skocz do zawartości

Nielsen - Nap Low Foam


GRUBEER

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu dałem powera :oops: jak z cyclone. ciągle się boję, że za słabe będzie

Mariusz mój Tatuś zawsze mówi "Lepiej kijka pocieńkowac niż go później pogrubasić " tak wiec chyba lepiej zaczynać od słabszych roztworów i ewentualnie dorobić mocniejszy, niż później się martwic co z tym zrobić jak coś nie wyjdzie przez duże stężenie :mrgreen:

:twisted: Ale jest ryzyko jest przyjemność :!: :!: :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, potrzebuję porady. Mam na dywaniku pasażera plamę od oleju silnikowego, katowałem ją już 2 razy NLF w najmocniejszym stężeniu i tylko ją rozmazuję, dywanik i tak pozostaje tłusty. Jakim innym siuwaxem to potraktować?

Jeżeli zbyt off-topicowo to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałam nowy temat założyć, ale skoro w tym jest coś o oleju na dywaniku

Mam na dywaniku pasażera plamę od oleju silnikowego, katowałem ją już 2 razy NLF w najmocniejszym stężeniu i tylko ją rozmazuję

to postanowiłam tu dopisać.

Plama była w górnej części dywanika kierowcy. Raczej nie duża. Wg właściciela to olej albo jakiś smar. Trudno powiedzieć, bo świeże to nie było, już zaschnięte i w ogóle nie tłuste, pokryte innym brudem i kurzem.

Tak wyglądał dywanik:

Dołączona grafika

U góry plama:

Dołączona grafika

I pozostały syf:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na początku odkurzanie:

Dołączona grafika

Roztwór NLF i Marolex:

Dołączona grafika

Spryskałam równomiernie dywanik, odczekałam trochę i wzięłam się za przecieranie szczoteczką:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Później odciąganie syfu i płukanie dywaniki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I zupa:

Dołączona grafika

Tu dywanik czeka na wyschnięcie (sorry za prześwietlone zdjęcie ;) ):

Dołączona grafika

Po wyschnięciu trafił na miejsce:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Małe porównanie z brudnym dywanikiem pasażera:

Dołączona grafika

I porównanie przed i po:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny instruktaż. :u Więcej takich :u

Ale obstawiam, że nie był to olej. Wiem jak ciężko usunąć. Jesli włókno nasiąknie porządnie, to prawie "kaplica". Można to z czasem systematycznie usunąć. Krzysiek Kanar może coś podpowie. Ale roboty jest w pytę. Kiedyś, kiedyś w zamierzchłych czasach wlazł mi do auta mechanik. W buciorach w oleju. Wyszorowałem ropą czy naftą - nie pamiętam. Potem prałem szczotką z proszkiem do prania, żeby pozbyć się smrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obstawiam, że nie był to olej.

Zostało mi to zasugerowane, a że sama buciorem nie wdepłam no to przyjęłam do wiadomości ;) Tym bardziej, że nie wiem tak naprawdę jak olej by się zachowywał, bo nie miałam nigdy z nim do czynienia, wiedząc na 100% że to olej. Dobra, zagmatwałam.

Postaram się zorganizować jakiś stary dywanik i upaćkać olejem, zobaczę jak uda mi się to ogarnąć i nabiorę trochę doświadczenia ;)

Niemniej, cieszę się, że się podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...