Skocz do zawartości

Toyota Camry 98


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz po Mambie Bialego to wstyd zdjecia wkladac :) ale tam, w zeszlym tygodniu zadzwonil do nas starszy pan po 70 tce wlasciciel Camry z 98 roku(160,000km) przez telefon mowil ze auto w dobrym stanie i wlasciciwie mozna sie zgodzic.Oczywiscie jeszcze nie jest gootowe :lol:

Auto dostalem swiezo umyte a w bagazniku rekawica do mycia, dobrej marki szampon itd fiu fiu.

Lakier orginalny i wymaga korekty pasta S10+futro pelno cienkich rysek na calym samochodzie maska myta w jednym miejscu druciakiem itp

Kilka zdjec niestety na tym jasnym kolorze ciezko cos pokazac.

Dach wyglada tak w niektorych miejscach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Czesc maski

Dołączona grafika

Blotnik

Dołączona grafika

Tylnia klapa 50/50

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylnie drzwi staralem sie ujac jakas roznice

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak wyglada po korekcie ze swiatlem halogenowym

Dołączona grafika

Dach polizalem i wyszlo takowo

Dołączona grafika

I moje trzy ulubione zdjecia wspomniany druciak na masce

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jutro walcze dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Panie Sebastianie pięknie, pięknie 7 fotosik mój ulubiony :D bardzo się mnie to podobuje :P Seba czyli wniosek jeden ze bez względu na korektę na każdym lakierku "muchozol" będzie się inaczej zachowywał ciekawi mnie to czy będzie różnica w zachowaniu "muchozola" na lakierach tej samej stajni np. grupa Vag'a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wcisne pare fotos bo juz mi sie nie chce nowego tematu zakladac w 1 nr "Przyjaciolki" wyczytalem jak robic utlenione czerwone lakiery.

Pani Eustacha z Grojca polecila paste Scholla S17 i niebieski pad - no i powiem chyab kobita cos tam wie bo auto jakos tak zmienilo kolor :lol:

Teoretycznie w dowodzie rejestracyjnym napisano Czerwony hmmm

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Auto wiele lat temu lakierowane wiec poziom utlenienia zroznicowany

Poczatek wypocin-futro i S10 i dupa blada lakier jakos tak miernie sie usmiechal

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiec siegnalem rad zawartych w czasopismie i wyszlo .................................(wolnosc slowa)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W rezultacie moje wypocin w dzisiejszy upalny dzien wyszly tak

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na koniec byl DoDo PH a pozniej Zymöl Tytanium tak zobaczyc co wyjdzie, ze na tym forum juz pare osob mnie zna troszke wiecej to wie ze bywam delikatnie zakrecony i pewnie sie zastanawiacie czemu tylko zdjecia przodu, hihi tylu nie ma co fotografowac bo zdeformowany auto do zlomowania naprawa zbyt droga to se pomyslalem ze biedak zasluzyl ostatnie namaszczenie i kolorowsze pozegnanie po wielu latach pracy :ugeek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...