Skocz do zawartości

Valet Pro pH Neutral Snow Foam domywanie


iwan920

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Szukałem po forum, ale albo za słabo szukałem, albo po prostu odpowiedzi na mój problem nie było...

Jak w tytule tematu, mam problem z pianą neutral snow foam.

Rozchodzi się o to, że piana wcale nie myje samochodu w sobotę pojechałem umyć samochody, ale zapomniałem z domu rękawicy, więc stwierdziłem, że zrobię bezdotyk.

Zrobiłem więc trochę większe stężenie piany i nałożyłem na auto.

Po kilku minutach spłukałem, odrazu poszedł hydrowosk i płukanie. Już przy hydrowosku widziałem, że prawidłowo spływa tylko z górnych partii auta, a po wyschnieciu samochód wygląda jakby nie był myty - szary nalot syfu drogowego pozostał...

Gdzie leży przyczyna?

Dodam, że mam kiepskiego karchera, który już daje bardzo kiepskie ciśnienie i do tego pianownicę ta małą od karchera.

Pianę to robi kiepską, takie bardziej mleko.

Możliwe to, że winna jest konsystencja piany?

Z góry dzięki za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to mnie pocieszyliście...:(

Najsmieszniejsze w tym wszystkim albo moze najgłupsze jest to, że kupiłem jej całe 5 litra rok temu :|

Nie wiem skad wziąłem to, ze myślałem, że jest dobra, ale chyba robiłem statystyki w dziale PSB na ka.pl... ;/

Także tego... Jestem teraz skazany na jak najszybsze sie jej pozbycie?

A jakby tak kupić jakąś dobrze myjąca inną, ale żeby była też bezpieczna dla wosku i zmieszać z moją pH neutral?

Arku, a to co u Ciebie balonową gumą pachniało to było Combo? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP netral to najgorsza piana jaka VP ma w ofercie. Juz lepiej dolozyc i advence kupic.

Advance jest też bezpieczna dla wosku?

A jakby zmieszać advance z moją? Ma to sens?

Nie guma tylko maliny ;) jest to piana stockmeier, na wstępne używam combo lub bora.

Oj tam, oj tam...;D Dla mnie to była guma balonowa ;D

A ta piana jest bezpieczna dla wosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowanie VPNSF i dziwienie sięże nie myje bezdotykowo wynika z niewiedzy.

To moim zdaniem doskonała piana ale tylko w przypadku naprawdę zadbanych aut naprawdę skrzywionych detailerów ;)

W pozostałych przypadkach polecam sięgnąć po inne środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...