Skocz do zawartości

Peugeot 106


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

To chyba mój pierwszy projekt na tym forum, swego rodzaju debiut pod wieloma względami :)

Autko w tytule to własność bratowej, bardzo zaniedbane małe lwiątko potrzebujące czułości. Pod moim pawilonem miłości dałem mu trochę tego i owego.. :lol:

Od początku. Tak wyglądał na wstępie. Wybaczcie za słabe zdjęcia oraz ich niewystarczającą ilość, niestety moja pani fotograf jest na morzu do końca sierpnia.. :cry:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zacząłem od komory silnika.

Przed:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Następnie zdjąłem listwy aby ułatwić sobie polerowanie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Niezła niespodzianka..

Dołączona grafika

Auto zostało umyte i wyglinkowane, po czym przyszedł czas na inspekcję lakieru:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I tak dalej, i tak dalej.. Było tego naprawdę dużo i było to naprawdę brzydkie. A oto jeden ze sprawców nieszczęścia:

Dołączona grafika

Zabrałem się więc do pracy. Mając w pamięci nox-a i jego wyczyny z Peugeotem w tym samym kolorze wziąłem od razu futro i skoczyłem na dach. I co? Załamka. Korekta na poziomie 80% nie była spełnieniem marzeń. Przez 6h robiłem maskę i dach po czym zrezygnowany skończyłem. Przyszedł nowy dzień, ja nabrałem nowych sił i zaatakowałem resztę auta, przy okazji poprawiając maskę :)

Przed:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W trakcie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Było również trochę Wetsandingu:

Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Błotnik po stronie kierowcy:

Dołączona grafika

Drzwi kierowcy:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Ćwiartka:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Popieściłem również klapę bagażnika, bo była w wyraźnej potrzebie ;)

W trakcie:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Przed:

Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Przed:

Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Druga strona była identyczna.. :lol:

Dołączona grafika

Nałożyłem dressingi, wypieściłem zamki oraz znaczki na błysk i oddałem uradowanej właścicielce ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użyte środki:

Mycie: Szampon CarValet, Atack do felg, Nielsen APC, Tar Remover CarValet;

Glinkowanie: Glinka Megs, Last Touch;

Korekta lakieru: Futro Scholl, PP i FP Menzerna, Pasty Power Finish i Final Finish;

LSP: Megs #16 + #7 na maskę;

Dressingi: TD, Megs Endurance;

Inne: Megs DC1, Clin, All Metal Polish.

Wnętrze niebawem.. :)

Dziękuje za uwagę i przepraszam - co złego to nie ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie powie, że bez tego ładniej? :lol:

Sprawa bardzo prosta. Brakowało już jednej listwy na drzwiach pasażera, więc powiedziałem, że nie założę reszty, póki nie dokupią tej brakującej :P

Panowie, dziękuje za te ciepłe i miłe komentarze, człowieka rozpiera duma i nabiera chęci do działania :)

Brat z żoną wrócili z przejażdżki. Spostrzeżenia:

1. Ludzie się oglądają,

2. Ptaki naprawdę nie lubią czystych aut. 2 kupy na tylnej szybie.. :roll:

GRUBEER:

W pawilonie miłości wszystko jest możliwe.. :lol:

fonnes:

Wszystko wykonane DA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wyszło. Ja w połowie sierpnia dorwę polerkę i spróbuję coś zdziałać na swoim samochodzie tylko mam obawy czy jak skończę to nie będzie gorzej jak przed korektą < w najgorszym wypadku jakaś zaprzyjaźniona firma będzie miała kandydata na projekt >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wyszło. Ja w połowie sierpnia dorwę polerkę i spróbuję coś zdziałać na swoim samochodzie tylko mam obawy czy jak skończę to nie będzie gorzej jak przed korektą < w najgorszym wypadku jakaś zaprzyjaźniona firma będzie miała kandydata na projekt >

hehehehehe wszystko będzie ok jak coś to pomożemy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wyszło. Ja w połowie sierpnia dorwę polerkę i spróbuję coś zdziałać na swoim samochodzie tylko mam obawy czy jak skończę to nie będzie gorzej jak przed korektą < w najgorszym wypadku jakaś zaprzyjaźniona firma będzie miała kandydata na projekt >

hehehehehe wszystko będzie ok jak coś to pomożemy :D

Liczę na to Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Ci to wyszło. Ja w połowie sierpnia dorwę polerkę i spróbuję coś zdziałać na swoim samochodzie tylko mam obawy czy jak skończę to nie będzie gorzej jak przed korektą < w najgorszym wypadku jakaś zaprzyjaźniona firma będzie miała kandydata na projekt >

hehehehehe wszystko będzie ok jak coś to pomożemy :D

Liczę na to Kuba ;)

wiesz ze nie będzie z tym problemu jak będzie taka potrzeba ;) , ale nie róbmy OT przepraszamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie, DA jak widać dało radę.. :oops:

Duo kolor wziął się stąd, że tylna szyba była pęknięta i taniej wyszło zmienić klapę niż przeklejać szybę.. ;) Właściwie klapa zrobiła największe 'wow' na właścicielce. Nie sądziła, że ten wyblakły, różowy element będzie się jeszcze błyszczał :)

Przemku, nie bardzo wiem czy chcę trafić do AA.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich bliskich znajomych, Jony Paparazzi dowiedział się, iż JJ. w dziecinstwie miał bardzo poważny wypadek. Niestety stracił jedno oko. Jako, że wtedy był program tajnych wojn międzymocarstwami, przyszłościowo lekarze wstawili mu miniaturową kamerę w miejsce straconego oka. Stąd to posiadanie aparatu o każdej porze dnia i roku.

Ciekawe tylko, czy jego kochanki o tym fakcie wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...