Skocz do zawartości

konserwacja profili zamkniętych, nadkoli, podwozia


damianese

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie- proszę o porady czego użyć do konserwacji podwozia i profili zamkniętych- po wstępnym rozeznaniu widzę że jest jak z detailingiem- są środki za 5zł i są za milion- proszę o porady w wersji budżet +

 

 

pozdrawiam!

Wasz wielbiciel  8-}

 

do podwozia :

http://motobajery.pl/powloka-body-schutz-zabezpiecza-podwozie-3m-08861-p-11283.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Damian jak miałem Mondeo MK2...a rdza to jego druga miłość to używałem tego...

 

http://www.youtube.com/watch?v=XHGbXlAh3J0

 

i tego:

 

 

Nie wiem na ile to było skuteczne później bo sprzedałem samochód ale do profili zimę wytrzymało ;-) To do podwozia malowałem nadkola, a resztę podwozia miałem coś z Valvoline'a na pistolet ale nie pamiętam już co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też w swoim Mdo mk3 powinienem zabezpieczyć podwozie i tak patrzę na 2gi film i mam pytanie - czy styka usunięcie tylko luźnej rudej i można psikać , czy drzeć do gołego ale wtedy chyba jakiś podkład trzeba by ??

 

Sam bym obleciał spód, albo z kanału albo jak bym sie dogadał z chłopakami z warsztatu to na podnośniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też w swoim Mdo mk3 powinienem zabezpieczyć podwozie i tak patrzę na 2gi film i mam pytanie - czy styka usunięcie tylko luźnej rudej i można psikać , czy drzeć do gołego ale wtedy chyba jakiś podkład trzeba by ??

 

Sam bym obleciał spód, albo z kanału albo jak bym sie dogadał z chłopakami z warsztatu to na podnośniku.

 

Zawsze rdzę oczyszczasz...przynajmniej tą luźną. To w sprayu to jak dla mnie dawało za cienką powłokę jak na zabezpieczenie podwozia, ale w nadkola i później plastiki dało radę - ale to tylko było moje odczucie, może by się sprawdziło jak twierdzi producent. Podkład wypadałoby dać jeżeli chcesz porządnie mieć zrobione.

 

Na luźną rdzę to chyba tylko "hemorojdem" pociągnąć można ale...jak to będzie wyglądać i jak się będzie trzymać.

 

P.S. Widzę że użytkownicy Forda w przewadze :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten body shutz od 3Ma pójdzie chyba na podwozie- najlepiej będzie ściągnąć wydech zabezpieczyć linki koła-i jazda na kompresorze

a ewentualne uszkodzenia druciakiem na wiertarce- podkladem epoksydowym elastycznym i na to body shutz

 

jak ktoś czymś działał na kompresorze to niech da znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...