Skocz do zawartości

Maszyna Dual Action - zakup -- co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Dotychczas pracowałem na Kestrel Das 6

Teraz zamierzam zmienic DA na coś poważniejszego.

Piszcie prosze o swoich propozycjach i spostrzezenieach, opiniach itd.

Dodam tylko że no wiadomo DA pracuje u mnie bardzo mało ale czasami pracuje ;) Najwiekszą katorge ma jednak rotacja ale i tak chce kupić coś  solidnego do 2tyś pln

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tutaj takiej konkurencji nie ma, ja najprawdopodobniej wybrałbym FLEX XC 3401 VRG.

Szynka chyba bawił się Big Footem Rupesa? można je jakoś porównać?

Chciałbym ale niestety się nie bawiłem.

 

SIvy, po Ci to DA skoro masz i do tego rzadko jej używasz ?

 

Flex DA VRG  bawiłem się krótko, więcej powie na jej temat miHoo79 bo sam ją ma i używa.

Rupes - nie wiem, ale wydaje się że jest też dobry.

DAS6 PRO/Krauss - mocniejsza wersja DAS6, który ma 500W a PRO/Krauss 900W.

Flex DA - http://www.flex.info.pl/2816-X-1107-VE-710-watowa-szlifierka-mimosrodowa-z-systemem-odsysania.html ale też nie używałem więc... @-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje bo mam tylko kestrela którego pewnie przejmie pracownik a ja potrzebuje coś nowego dla siebie bo detailer jest jak fryzjer każdy ma swoje "nożyczki"/polerki i tylko na nich umie pracować

Wracając do tematu

flex vrg wydaje sie byc fajny i to on wygrywa narazie

rupes moze byc kłopot z dostępnością
KEstrel das6 pro hmmm nie zastanawiałem sie nad nim

 

w przyszłym tygodniu przyjadą do mnie ludzie z festool'a i flex'a na prezentacje sprzętu bo rotacje tez wymieniam ale tutaj jestem 100% zdezydowany na shinex'a 150.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje bo mam tylko kestrela którego pewnie przejmie pracownik a ja potrzebuje coś nowego dla siebie bo detailer jest jak fryzjer każdy ma swoje "nożyczki"/polerki i tylko na nich umie pracować

Wracając do tematu

flex vrg wydaje sie byc fajny i to on wygrywa narazie

rupes moze byc kłopot z dostępnością

KEstrel das6 pro hmmm nie zastanawiałem sie nad nim

 

w przyszłym tygodniu przyjadą do mnie ludzie z festool'a i flex'a na prezentacje sprzętu bo rotacje tez wymieniam ale tutaj jestem 100% zdezydowany na shinex'a 150.

 

Siwy pytam po co Ci potrzebny z ciekawości ;)

Mi narazie DAS6 wystarcza. Korekte da się zrobić a nie jak to ludzie pisza ze sie nie da ;)

Aczkolwiek przydaloby się coś lepszego :P

 

Rupes jest u MrCleanera już chyba z ~miesiąc, czas oczekiwania ~1msc. Możesz śmiało zamawiać idać znac jak się pracuje ;)

Flex VRG pytaj Mihoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem egoistą i chce nowego dla siebie :D

Megsik wydaje mi sie byc zbyt plastikowy

Miałeś w ręku?

Dla mnie DAS przy Megsiku pod względem wykonania i materiałów to taka zabawka z kiosku,nie obrażając DASa oczywiście.

Różnica w cenie to nie sam marketing :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w dystrybucji nie ma DASów w ogóle. Pozostaje Krauss, lub Lare EPL 41/42, jak jest z dostępnością megsa nie mam pojęcia. Ja postawiłem na Kraussa. Przed dwoma laty miałem DAS'a ale był trochę za słaby, więc wymieniłem na rotacje, teraz dokupiłem DA do wykańczania, tym razem mocniejszy odpowiednik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś w ręku?

Dla mnie DAS przy Megsiku pod względem wykonania i materiałów to taka zabawka z kiosku,nie obrażając DASa oczywiście.

Różnica w cenie to nie sam marketing

nie, nie miałem dlatego napisałem, ze "wydaje sie" a nie jest :D

Lare nie kupie na 100% gdzieś widziałem jak sie coś wysypało z lare wiec sory ale nie kupuje tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem założyć taki sam temat :) Również poczułem potrzebę posiadania w "arsenale" maszyny DA. Wydaje mi się, że do finishu i ewentualnych "prostych" odświerzeń lakieru typu one step będzie to strzał w dziesiątkę który przyśpieszy prace. Wiadomo, że do korekt na 100% porządek najpierw będzie robić rotacja :) Po ogarnięciu rynku maszyn DA w klasie profi wydaje mi się, że prowadzi jednak FLEX, czytając testy i porównania wypada jakby trochę lepiej niż rupes. Czy Festool robi maszyny DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy mozna takiego flexa na próbę od przedstawiciela dostać?

Przecież to chyba żaden problem dla nich.Weżmiesz w łapę i będziesz wiedział czy pasuje

można.

Będzie u mnie gośc w czwartek. Przywiezie pokaże i nawet da poużywać ;) Ma przywieźć tez festool'a pasty i pady festool'a . Bede mół sobie popracować na różnych maszynach ze stajni flex'a i festool'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...