Skocz do zawartości

Mały, brzydki, srebrny


golden0282

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny valeting , micra z 2010 roku , w sumie jakoś nie specjalnie dojechana ,ale żeby właściciel o nią dbał , to też bym nie powiedział. 
 
Krótki czas pracy ( 10 godz)  spowodował , że jest trochę niedoróbek :oops: .  
 
 
Użyte środki
 
Wnętrze 
 
HD surfex
PB NL 
meg;s glass cleaner 
AG rubber cleaner 
 
Na zewnątrz 
 
HD surfex
Tenzi truck
alux + blue gel vp
Dragon's breath
Glinka AG
Meguiar's ultimate protectant
DJLP
Selant SG 
Meg's glass cleaner 
Niewidzialna wycieraczka AG 
 
 
 
 
 
e3j9.jpg
mqqq.jpg
c4az.JPG
w71x.jpg
atfh.jpg
gz7h.jpg
x5x.JPG
wums.jpg
59fy.jpg
m3pk.jpg
beh4.jpg
x5ot.jpg
0h6a.JPG
x4fr.jpg
n1jd.jpg
fr3k.jpg
acs5.jpg
cy29.jpg
ol9v.jpg
e7wi.jpg
1vuc.jpg
9hyb.jpg
cdt7.jpg
16q7.jpg
etuv.jpg
er19.jpg
nv5m.jpg
g0t2.jpg
fky1.jpg
w8hv.jpg
ejme.jpg
xsk8.jpg
cxgc.jpg
75tb.jpg
b5.JPG
yu3q.jpg
5opz.jpg
knet.jpg
h8dm.jpg
tt43.JPG
5qfl.jpg
loyy.jpg
9omb.jpg
2euv.jpg
g5r9.jpg
qtto.jpg
nikw.jpg
g77n.jpg
1dkg.jpg
u1h7.jpg
vcuc.jpg
5gx0.jpg
mhok.jpg
fbdh.jpg
evge.jpg
avf.JPG
872z.jpg
eqbo.jpg
s4sk.jpg
hwvj.jpg
th5e.jpg
90xj.jpg
42ku.jpg
6m2e.jpg
dy5b.jpg
5xyp.jpg
px3r.jpg
6d5p.jpg
drt9.jpg
7sqc.jpg
8zjo.jpg
6iyp.jpg
b9mt.jpg
0sw2.JPG
ejo2.JPG
pyj0.jpg
fv3z.jpg
66e6.jpg
v5hw.jpg
6gn9.jpg
6n3.JPG
t823.jpg
5i44.jpg
pto7.jpg
0x34.jpg
a2nb.jpg
133e.JPG
p0ih.JPG
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie troszkę pominięte, wytykać nie będę bo na pewno wiesz co i jak :)

Nie mniej jednak takie odświeżenie dużo dało! Właściciel nie chciał prania?

Dragon's Breath proponuje pryskać po glinkowaniu, lepiej spełni swoją funkcję :u

Ten Sky był następny w kolejce? :ymdaydream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie troszkę pominięte, wytykać nie będę bo na pewno wiesz co i jak :)

Nie mniej jednak takie odświeżenie dużo dało! Właściciel nie chciał prania?

Dragon's Breath proponuje pryskać po glinkowaniu, lepiej spełni swoją funkcję :u

Ten Sky był następny w kolejce? :ymdaydream:

Właśnie najbardziej na tym szybkim praniu , yyyy przepraniu najbardziej poległem  :oops:, kilku innych rzeczach również ,ale  jak zwykle mogę zgonić  na czas :D ,  za tydzień lub dwa będę miał robotę już bez wymówek w pewnym sensie, więc zobaczymy co z tego wyjedzie   :) .  Nstępnym razem zamienię kolejność usuwania rdzy lotnej z glinkowaniem , czy tylko przy dragonie lepiej tak zrobić , czy przy każdym środku ? 

Co do skajlajna to już kilka razy się przymierzałem , ale auto należy do sąsiada od białego audi z mojego innego wątku , i wygląda to tak, że wszystko by musiało być moim kosztem , gdyby był w jakimś innym kolorze to całkiem inna sprawa ;)

 

 

Ale paździerz we wnętrzu. Klient zadowolony? :D No chyba raczej drugie auto mu zrobiłeś

Chyba był zadowolony , zapłacił, kilka $ więcej rzucił , więc dla niego chyba było OK :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to było prane? :D Aaaa...! Tylko, że ja nie mówiłem o tym :P

Moim zdaniem lepiej zmieniać kolejność przy każdym tego typu środku, czasem trafiają się naprawdę spore opiłki i potrzeba czasu aby chemia je rozpuściła. A glinka z łatwością może zebrać "grubszy" łepek co ułatwi w późniejszym etapie rozpuszczenie pozostałości. Nie mówiąc o tym, że lepiej robić to na suchym i czystym lakierze (w przypadku smoły również). I nie mówię tu o wycieraniu auta po myciu do sucha ale chociaż zgrubnym zrzuceniu wody przy użyciu jakiegoś Flexiblade'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to było prane? :D Aaaa...! Tylko, że ja nie mówiłem o tym :P

Moim zdaniem lepiej zmieniać kolejność przy każdym tego typu środku, czasem trafiają się naprawdę spore opiłki i potrzeba czasu aby chemia je rozpuściła. A glinka z łatwością może zebrać "grubszy" łepek co ułatwi w późniejszym etapie rozpuszczenie pozostałości. Nie mówiąc o tym, że lepiej robić to na suchym i czystym lakierze (w przypadku smoły również). I nie mówię tu o wycieraniu auta po myciu do sucha ale chociaż zgrubnym zrzuceniu wody przy użyciu jakiegoś Flexiblade'u :)

Wszystkie uwagi są cenne  :u ,  o praniu, nie praniu zapomnijmy  :D , smołe usuwałem po umyciu auta , jednak nie od razu , po jakiejś godzinie ,półtora . Nie suszyłem auta ,zostawiłem aby samo ściekło, było prawie suche  kiedy spsikiwałem prickiem, ale to prawie trochę zblokowało  działanie pricka , musiałem psikać 4 razy , utrzymując preparat na lakierze przez około 40 minut aby wszystko zeszło , w międzyczasie ruszyłem to wszystko nasączoną w pricku   mf ,a na koniec wszystko wytarłem do sucha, Potem poleciał dragon na bogato , płukanie , glinka i na koniec mycie szamponem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...