Skocz do zawartości

E60


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dlugo bylem na wakacjach zaroslem odludzilem sie i kuna trza bylo wrocic do cywilizacji.

Nowy projekt to czarne E60 w M pakiecie i coz ktos kto ocenial auto wczesniej stwierdzil, ze lakier jest w dobrym stanie i korekta nie bedzie kosztowac zbyt wiele,faktycznie wnetrze bardzo zadbane ale lakier po dokladnym myciu :shock: , auto bylo lakierowane no zesz k..... j.... w d...... w..... m..... lakiernik chyba cpal jak babcie kocham.Strach mnie ogarnal jak zobaczylem tylny blotnik i slupek, wzialem za telefon i zadzownilem do wlasciciela powiedziec ze najpierw robie blotnik i zobacze czy jedziemy dalej czy tez rezygnujemy ze SPA.Osobiscie mialem obawe czy lakier wytrzyma polerowanie :shock: .Teraz smialo stwierdzam ze mam rece ktore lecza :mrgreen:

Niestety ale zdjecia nawet w 10% nie chcialy okazac wad lakiernika.Pasty i srodki opisze jutro sama korekta blotnika 1,40 min

Prawie cala maska tak wyglada ktos postawil torbe lub cos podobnego i przeciagnal po masce :evil:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wlasnie wiekszosc elemtow tak wygladala z cienkimi ale glebokimi rysami, wiekszym problemem bylo to ze lakiernik wycinal smieci po lakierowaniu ale zapomnial ze jak soe zmatowi lakier to trzeba wypolerowac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To juz po wstepnej walce

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jutro walcze dalej opisze troche past bo bylo ich wiele :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładne lusterko się zapowiada :)

Dwie, no może trzy sprawy:

1. Co już zrobiłeś (z polerki) i ile czasu Ci to zajęło?

2. Czy w Radiu co ma ryja też dają porady odnośnie pielęgnacji lakieru?

3. Gdzie można kupić takie fajne nauszniki? :D

AD1.Tylny prawy blotnik+tylne+ przednie drzwi +tylna klapa czas okolo 4 godz

AD2.Tak porady sa o kazdej pelnej godzinie po info katolickich

AD3.Nie wiem bralem ze soba ale mysle ze w PL tez dostanie moze Castorama,OBI itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić takie fajne nauszniki? :D

Szukaj w sklepach z artykułami BHP.

Polecam "słuchawki" firmy Peltor (nb. szwedzka firma ;) )

Ja przez lata używałem takie - i dalej jej mam.

http://paktbhp.pl/Ochronniki_sluchu_Pel ... A-115.html

Drogie, ale warte swojej ceny. Nie straszna mi była najbardziej

hałaśliwa siłownia na statku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis walczylem dalej z BMW ale moja praca nie poszla na marne :D sam jestem bardzo zadowolony z mojej pracy oczywiscie mam na mysli stan wyjsciowy i efekt konocowy mojej pracy.

Podslam pare zdjec poniewaz net tutaj mam kiepski i wyslanie zdjec graniczy z cudem.Teraz bede k,,,,,,, m,,,,, skromny i napisze ze MAM RECE KTORE LECZA :lol:

Tak wygladaly panele po S40 i maszynie Cyclo

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylnia klapa i S40 faktycznie mozna spoko zeby ogladac

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To ostatki moich wypocin

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I ten tragiczny blotnik i 1,40 lizania

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wnetrze tez ogarniete ale te wyjsciowo bylo bardzo ladne

Dołączona grafika

Testowalem rozne pasty Deoxy, pasty z Automagic ale jedynie S10 i futro wstepnie dalo rade reszta past niestety odpadala w przedbiegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee tak sobie Dżeju by lepiej ten lakier na DA wyciągną :D ale tak na serio już całkiem :) Dżej jest Miszczem DA :P a Sebek no cóż można powiedzieć pewnie kupił limitowany numer przyjaciółki :D zdjęcie nr. 9 z tym nieszczęsnym błotnikiem po prostu Bajka :shock: na prawdę się chłopaku na ścinałeś tego lakieru ale było warto :) Seba efekt piorunujący jak na stan wyjściowy, zrób zdjęcie miny kolesia jak będzie odbierał na pewno będzie BEZCENNA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbys zostać moim tatą, albo chociaż starszym bratem?

Miałbym z kogo brać przykład :mrgreen:

Muszę powiedzieć, że Hi Profi Advance NASA Technologies to przy Tobie to żółtodzioby.

Pewnie ze swojej skromności nie chcesz się przyznać, że te wszystkie artykuły w Przyjaciółce, Ogrodniku i Majsterkowiczu, które tak nam polecasz do czytania, to Ty piszesz. Ja już Cie przejrzałem. Wszystkie są tak samo podpisane, Katarzyna Polerska.

Sebba, nie ładnie tak do gazet pisać, a nam to żadnych zadań nawet nie zadasz do domu.

No normalnie nie poznaje kolegi.

Ale jak rozmawialiśmy przez telefon, to znam wielu lakierników, którzy odwalają jakąś rzeżbę na samochodach swoją pracą. Czasem im wychodzi dosłownie, płaskorzeżba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbys zostać moim tatą, albo chociaż starszym bratem?

Miałbym z kogo brać przykład :mrgreen:

Muszę powiedzieć, że Hi Profi Advance NASA Technologies to przy Tobie to żółtodzioby.

Pewnie ze swojej skromności nie chcesz się przyznać, że te wszystkie artykuły w Przyjaciółce, Ogrodniku i Majsterkowiczu, które tak nam polecasz do czytania, to Ty piszesz. Ja już Cie przejrzałem. Wszystkie są tak samo podpisane, Katarzyna Polerska.

Sebba, nie ładnie tak do gazet pisać, a nam to żadnych zadań nawet nie zadasz do domu.

No normalnie nie poznaje kolegi.

Ale jak rozmawialiśmy przez telefon, to znam wielu lakierników, którzy odwalają jakąś rzeżbę na samochodach swoją pracą. Czasem im wychodzi dosłownie, płaskorzeżba.

Dzieki za pikne slowa i coraz mocniej mysle nad wyprawa do Katowic ale w wekend mam Alpine do roboty.

PS.Dzis mi kolega na gg zadal pytanie"sprzedajesz swoje rece" to bylo mile mam nadzieje ze jutro wlasciciel E60 bedzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh no na pewno Seba masz racje :D ale nasz kochana Monika to prawie jak jeden z nas :P

żarcik oczywiście :oops: Monia wybaczysz mi :?:

no niech będzie, wybaczam ;P po starej ocp-kowej znajomości ;)

Seba, no nie wiem czy nie będziesz musiał przekonywać gościa, że to jego samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh no na pewno Seba masz racje :D ale nasz kochana Monika to prawie jak jeden z nas :P

żarcik oczywiście :oops: Monia wybaczysz mi :?:

no niech będzie, wybaczam ;P po starej ocp-kowej znajomości ;)

Seba, no nie wiem czy nie będziesz musiał przekonywać gościa, że to jego samochód :)

Cos Ty Monia az tak zle? No myslelm ze nie spaskudzilem roboty :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee tak sobie Dżeju by lepiej ten lakier na DA wyciągną :D ale tak na serio już całkiem :) Dżej jest Miszczem DA :P

Haha o ludzie.. :lol:

Seba, dobrze, że się wkońcu przyznałeś do rąk o cudownych właściwościach. Już nie mogłem słuchać o Twojej skromności.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...