Skocz do zawartości

ASX Mitsubishi - nowy. Co połozyć?


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie ostatnio zastanawialem co maznac na nowego ASX kolor Granite Brown(http://www.mitsubishimotors.se/explores ... /360Colour) wstepnie myslalem zeby zrobic Zymölem poniej dedykowanym Swissem do japoncow,DoDo tez przerabialem ale chyba bedzie trzeba cos innego kieruje sie jednak na naturalne woski jaki macie pomysl?

Wiadomo ze powtorne woskowanie nie ma problema wiec mega trwalosc nie jest tyle istotna co fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Seba, powszechnie wiadomo że różnice między woskami są znikome w kwestii wyglądu, więc bierz taki którym się najfajniej pracuje, IMO Swissvax tutaj wygrywa ;)

Interesuje mnie wsio oprocz swissa i zymka, zdeje sobie sprawe ze roznice moga byc minimalne chce jedynie pobawic sie czyms innym, dla samego siebie :D

moze to macie jakies wieksze doswiadczenia

http://mrcleaner.pl/Migliore-Original-B ... p1060.html

http://mrcleaner.pl/Race-Glaze-42-Wax-- ... p1278.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, ten migliore sobie odpuść. Według mnie kiepski-efekt taki sobie, mozolna aplikacja (maże się w kółko, trzeba cieniutko nakładać).RG to extra wosk. Czerowny 55 daje super efekt, jest bardzo trwaly. Zielony 42 podobnie. ja bym poszedł w któryś z tych. 55 jest droga ale warta ceny. To tyle jeśli chcesz wosk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, ten migliore sobie odpuść. Według mnie kiepski-efekt taki sobie, mozolna aplikacja (maże się w kółko, trzeba cieniutko nakładać).RG to extra wosk. Czerowny 55 daje super efekt, jest bardzo trwaly. Zielony 42 podobnie. ja bym poszedł w któryś z tych. 55 jest droga ale warta ceny. To tyle jeśli chcesz wosk. ;)

Dzieki wlasnie na takie odp czekam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o konkretny przykład, bardzo możliwe że Epic daje wet look, tylko o stwierdzenie że sealanty dają większy wet look niż woski, gdzie na każdym możliwym forum opinia jest odwrotna.Ja już dałem swoją propozycje,Swissvax. Gdybym miał $$$ to szedłbym w Concorso.

Tyle ze ja zapowiedzialem na wstepie post nr1 ze nie chce Swissa albo Zymka cos innego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o konkretny przykład, bardzo możliwe że Epic daje wet look, tylko o stwierdzenie że sealanty dają większy wet look niż woski, gdzie na każdym możliwym forum opinia jest odwrotna..

Szczerze, to nie dzielę się wiedzą o "efektach" z opisów na innych forach. To co piszę to z własnego doświadczenia. A odbiór wzrokowy efektu jest subiektywny, poza tym zdjęcia go zniekształcają. Dla mnie stwierdzenie, że woski-wet a sealanty-plastic jest nietrafione zupełnie. Za dużo zmiennych ma na to wpływ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Lusso albo Victorie ? Trwałością raczej nie grzeszą, ale są bardzo fajne w użyciu. Lusso mógłbym wozić w aucie jako odświezacz powietrza :P

To mi sie podoba :)

Taż dostałem próbkę lusso, wg mnie są efekty w porównaniu z Nattys, dużo większa głębia koloru i lusterko:), na minus to gorzej się nakłada-nie widać tak dokładnie gdzie wosk został już nałożony, oraz troszeczkę trudniejsze polerowanie.

I ten zapach, mnie bierze na wymioty:(kokos, ble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...