Skocz do zawartości

Zapachy, odświeżacze.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi


W tym wątku JJ. wrzucał link do puszek zapachowych. California Scents. Może to miał Twój kolega. Osobiście nie używałam, ale dużo osób je poleca.

Co jakiś czas szukam tego na allegro, ale nie mogę trafić. A ze strony uk jakoś nie po drodze mi z zamawianiem.

Zauważyłem, że elitecarcare.co.uk ma sporą kolekcję puszek California Scents w dość niskich cenach :)

http://www.elitecarcare.co.uk/air-fresh ... 2867c3ba48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio poluję na zapach do samochodu, i chyba jutro nabędę coś w ->tym<- stylu.

Patrzę i patrzę na te Poorboy'e w spreju, ale jakoś nie mogę się przekonać do kupna takiego wynalazku za 4 dychy - pewnie i tak długo się nie utrzymuje, i trzeba ciągle psikać.

Co do tego słoiczka z linku powyżej mam obawy czysto techniczne - czy będę miał miejsce pod fotelem na wsadzenie tego? Czy nie będzie latało czasami po całym aucie? Mogę włożyć do wnęki na składany dach za plecami, ale często lubię tam rzucać kurtkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Ja poprzedni zapach miałem od kumpla który pracuje w salonie Renaulta i psikałem sobie na dywaniki i w bagażniku tak raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Jak mi się przypomniało poprostu. Ja nic nie czułem ale każdy kto wchodzi do mnie do samochodu mówił że ładny zapach się unosi. Jak mi się skończył ten "psikacz" to chyba z miesiąc niczym nie odświeżałem i ostatnio u teścia otworzyłem bagażnik i przechodził i stwierdził że ładny zapach się wydobywa z wewnątrz.

Tak to już jest że jak na codzień użytkujesz auto to przyzwyczaisz się i nie będziesz czuł zapach.

Co do tych puszek, tak jak pisałem że jest u szwagra, ma to jakoś wciśnięte pod fotelem w audi i nie prowadzi auta nikt oprócz niego więc fotel jest w jednym położeniu i nic nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla aut z tapicerką skórzaną są ciekawe zapachy Gliptone.

Dla małych aut (BMW 3,5) dobrze się spisują małe zapachy. Dla dużych aut (BMW 7, X5, X6 i vany) niewidoczne - montowane pod siedzenie. http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki- ... -gliptone/

Trwałość jest oszałamiająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla aut z tapicerką skórzaną są ciekawe zapachy Gliptone.

Dla małych aut (BMW 3,5) dobrze się spisują małe zapachy. Dla dużych aut (BMW 7, X5, X6 i vany) niewidoczne - montowane pod siedzenie. http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki- ... -gliptone/

Trwałość jest oszałamiająca.

A tak na marginesie to zadbaneauto nie zaczynalo na poaczatku z Five Diamonds czy jak tam sie zwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na początku grudnia (9.12.2010.) coś mnie wzięło i zakupiłam (w Norauto) taki zapach:

Dołączona grafika

Nazywa się "słodka gardenia". Piszą, że to na naturalnych olejkach z owoców cytrusowych, ale żeby nie spożywać ;)

Dołączona grafika

Pachnie jak landrynki o smaku pomarańczowym :D Jak dla mnie ładnie. Nie drażniąco. Ma działać do 8 tygodni. Stoi sobie w aucie pod podłokietnikiem w uchwycie na napoje. Jak na razie się sprawdza.

Aha, zapłaciłam 19,90 ale widzę, że na alle można dostać taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam używam zapachu Gliptone, pachnie piękną nową skórą, ale cena też jest...piękna :shock: ponad 3dyszki za listek zapachowy :evil:

A miałeś okazje powąchać Poorboys'owy Leather Scent?

Klienci którzy lubią zapach skóry byli zachwyceni, ja nie przepadam, więc do mnie nie przemawia, ale jest bardzo ekonomiczny, opakowanie starczy na naprawdę długo nawet przy częstej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sam używam zapachu Gliptone, pachnie piękną nową skórą, ale cena też jest...piękna :shock: ponad 3dyszki za listek zapachowy :evil:

A miałeś okazje powąchać Poorboys'owy Leather Scent?

Klienci którzy lubią zapach skóry byli zachwyceni, ja nie przepadam, więc do mnie nie przemawia, ale jest bardzo ekonomiczny, opakowanie starczy na naprawdę długo nawet przy częstej aplikacji.

Wg mnie ten z Gliptona daje jednak lepszy efekt zapachowy aniżeli spray poorboysowy który oczywiście nie jest zły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To w takim razie chyba nie opłaca się ich kupować bo słyszałem ze zapachy poorboys to koncentraty i na dodatek za ta samą cene ma sie 1L. Ale przyznac musze, że chemical guys robią dobre zapachy, mam tester green apple i pachnie bardzo ładnie, co najważniejsze po rozpyleniu nie czuć żadnego chemicznego zapachu jak to bywa w przypadku jakis areozoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...