Skocz do zawartości

Zapachy, odświeżacze.


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem My Shaldan o zapachu zielonej cytryny;-) - ten zielony;-) I nawet dobry, metalowa puszka z żelem i plastikowym wiczkiem z otworami. Na początku trzymałem w bagażniku, po 2 tygodniach przeniosłem pod siedzenie;-) W markecie 17 zł. Na allegro 10,50 z przesyłką;-) Ogólnie myślę, że zapachy warte wypróbowania:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chciałem się też pochwalić ostatnimi zakupami odświerzaczy, niestety fotek nie załącza gdyż zapodział mi się aparat.

Jako ze zamawiałem w SCS u mariusza dostałem 2 gratisy, Bubble gum air freshner 50ml z atomizerem i ValetPRO bleu gel. chciałęm zapytać na co nakładać ten odśw. o smaku gumy balonowej aby zapach się trzymał ? :)

reszta zakupów to california scents : Hawaiian gardens, gardenia del mar, fresh linen, newport new car, laguna breeze, golden state delight, arctic ice.

wszystki bardzo atrakcyjne.

jedynie to mogę fakturkę załączyć zakupu na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Modny ostatnio Eurogel z Tesco o zapachu cytrynowym - zapach gorszy od My Shaldan, mniej intensywniejszy. Krótko i słabo pachniał, ale został przemrożony w zimie, tak więc to mogło mieć wpływ. Zdecydowanie wolę My Shaldan o zapachu Lime.

Wunder-Baum o zapachu skóry, coś około 3 zł. Nie przypomina skóry, ale zapach bardzo przyjemny i intensywany. Ciężki do określenia. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eeeeno nie przesadzaj :P

Ja wczoraj psiknąłem na fotele i sofę i dzisiaj rano czułem.

No własnie! A tu dałem 5 psiknięć i rano po otwarciu drzwi i wejsciu do auta nic nie czuc.

Ja jak psiknę dwa trzy razy na początku jazdy np. na miasto, wysiądę i po chwili wsiądę to już nic nie czuję, więc nie wiem jak to działa :?

Chyba nie tak jest coś z moim autem w kwestii zapachów... Psiknąłem parę razy w pokoju, to aż uderza jak się wchodzi.

Może to też kwestia ruchu powietrza? Jak jest klima i się okien nie otwiera, to się mało powietrze rusza w samochodzie, może po prostu tych cząsteczek zapachowych nie rusza z powierzchni materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba zrezygnuje z zapachów w puszcze CS i zaczne te w płynie kupować... ostatnio bardzo słabe zapachy i krótko trwałe... 60 dni wolne żarty, góra 15-20. :-q

Ale to tak jak z zapachami w płynie - jak powąchasz puszkę, to czuć zapach, a w aucie nic - powąchasz miejsce, które spryskałeś, też będzie czuć.

No w sumie te w płynie mają taką zaletę, że jak chcesz w tym momencie mieć jakiś mocniejszy zapach, to po prostu sobie go psikasz i jest - puszką możesz potrząsnąć co najwyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

a ja chyba zrezygnuje z zapachów w puszcze CS i zaczne te w płynie kupować... ostatnio bardzo słabe zapachy i krótko trwałe... 60 dni wolne żarty, góra 15-20.

A wybierasz te SpillProof?

Niby takie same, a mocniejsze B-)

Z zapachami w płynie to jest tak, ze psikając je w powietrze - ok no problem.

Jednak "nawadniać" nimi tapicerkę - jak komuś nie szkoda robić "zakisacza" :ymsick: ... to śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...