Skocz do zawartości

Autoglym Bumper Care


Rekomendowane odpowiedzi

AutoGlym Bumper Care

Środek do nabłyszczania i konserwacji zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych.

Cena: 29.99 zł za 325ml

Opakowanie:

Dołączona grafika

Konsystencja:

Dołączona grafika

Bardzo gęsty, jakby delikatnie roztopione masło. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Aplikacja:

Używałem aplikatora z mikrofibry, BC bardzo dobrze z nim współpracuje. Produkt jest wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość. Na koniec przecieram całość mikrofibrą. Co ważne bez problemu można go usunąć z lakieru, wystarczy przetrzeć mikrofibrą - szczególnie przydatne gdy nie ma czasu na oklejanie wszystkich elementów.

Efekty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Listwa po 16h:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Początkowo efekt był średni, bo tworzywo bardzo zniszczone, ale po 16h i utrwaleniu produktu było bardzo dobrze:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wytrzymałość:

Będę informował na bieżąco. Na pewno produkt musi się utrwalić te 12-24h.

Niestety nie mam porównania z S-A-S, ani innymi środkami także się nie wypowiem na ten temat. Póki co nałożyłem jedną warstwę, zobaczymy jak te dość zniszczone tworzywa będą wyglądały po kilku aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 4 tygodnie później...

Podepnę się pod recenzję;-)

Mnie udało się kupić Autoglym Bumper Care w opakowaniu 100 ml w zestawie razem z 5 innymi produktami AG i gąbką oraz szmatką za 70 zł.

Dołączona grafika

Opakowanie użyłem 4 razy na całe auto i jeszcze zostało. Tak więc 100 ml spokojnie wystarczy na sezon na 1 lub nawet 2 auta.

Trwałość: największe wrażenie zrobił na mnie AG BC gdy zastosowałem go po zimie (plastki zaraz odżyły;-) Wiadomo, brak pielęgnacji w okresie zimowym itp. Później było już tylko odawianie co miesiąc, półtora. I widać było, że on tam jeszcze jest, ale po aplikacji plastiki wyglądały zawsze jak nowe/odświeżone;-)

Ogólnie tak jak pisze Autor, AG BC musi się utrwalić. Ja uważam, że to musi być minimum doba, ale dobrze jak są trzy. W tym czasie nie może padać! Inaczej będą zacieki. Ogólnie myślę, że to dobry preparat. W sumie używałem jeszcze Poorboy'sa i Nielsena i nie widziałem między tymi 3 produktami istotnej różnicy;-) Ale jakoś AG BP najbardziej przypadł mi do gustu;-)

Fajny kolor, taki ,,przezroczysty ciemnozielony", zapach chemiczny, konstystencja gęsta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...