Skocz do zawartości

Kolekcja SNB


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Z artemista będziesz zadowolony :) , a pady jakiej firmy toto ?

Artemisa pociagne jutro tak samo jak i Colliego beda mial fajne porownanie na czerwieni a pady bo Ja tam wiem "krzak" dostaelm na testy ale zolty tnie bardzo dobrze, rzep na calej szeroksci pada :u trzyma git :ymapplause:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sebcio ja tam gdzieś wyczytałem że na emeryturę się szykujesz... :twisted: chyba pracowita będzie :lol: :lol: :lol: co to za flexik ??

Ta na emeryture Szwedzka a w planowo mam dorabiac od wrzesnia w PL zeby na wacikiki starczylo :) maszyna to FLEX PE14-2-150 , ale nei mialem jeszcze czasu posmigac doszla do mnie w piatek , ale zakosze cos w poniedzialek i sie wypowiem na jej temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebcio ja tam gdzieś wyczytałem że na emeryturę się szykujesz... :twisted: chyba pracowita będzie :lol: :lol: :lol: co to za flexik ??

Ta na emeryture Szwedzka a w planowo mam dorabiac od wrzesnia w PL zeby na wacikiki starczylo :) maszyna to FLEX PE14-2-150 , ale nei mialem jeszcze czasu posmigac doszla do mnie w piatek , ale zakosze cos w poniedzialek i sie wypowiem na jej temat

Już przestań się mazać ty młoda dupa jesteś... a tak na marginesie to i tak byś w domu nie wytrzymał albo siedział na fotelu bujanym z włączonym flexiem na max obrotach i delektował się tymi wibracjami :twisted: :twisted: :twisted: ajeśli nawet znajdzie się taki dzień że nie idziesz do roboty to pewnie chodzisz w takiej bieliźnie jak kiedyś gadaliśmy :D z MF. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Thomas napisał(a):

SNB SWEDEN napisał(a):probki nowych padow Polskiego producenta

APP ? :D

Tak naprawde nie mam zielonego pojecia dostalem bez opakowan :(

ja mam APP,ale jeszcze nie testowałem ;) ale już niedługo ;)
Jedne napewno nie sa APP :f

Mnie tam paluchi na ten woskor kreca a tu kuzwa pogoda jak p...... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...