Skocz do zawartości

Szybka akcja - AR147


aro_77

Rekomendowane odpowiedzi

Alfa Romeo 147 w kolorze czarny metalik - przebieg okolo 85tys, 6-letnie nigdy nie poddawane korekcie lakieru, myte glownie recznie (gabka+1wiaderko, zwykle szampon Shell).

Przyjechalo w poniedzialek kolo poludnia - odbior wtorek 17:00. Na calosc mialem tylko 16 godzin.

Sprzet:

- polerka rotacyjna: silverline - silverstorm

- polerka DA: kestrel - das-6

- pasty: Deox 2, SSR3, 2 i 1

- Pady: Meg's oraz ABW

- wosk: PB Polish With Sealant

Wyglinkowane bylo tydzien wczesniej - wtedy odbylo sie solidne mycie oraz ogledziny stanu lakieru.

Przed:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Po:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Niestety nie mam zdjec calosci bo nie mial kto i kiedy robic - czasu zbyt malo, a rece mi odpadaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem, ze deoxem 2 pracowalo mi sie bardzo przyjemnie - nie wiem jak moc porownac wydaje mi sie, ze moze jak SSR3, a na pewno mocniejszy niz SSR2 ale konsystencja troszke jak zielony korek 3M, ktorego troszke mialem - troszeczke pyli ale bardzo ladnie sie wypracowuje.

Gdybym dzis mial kupic paste i cena Deox byla by podobna do SSR3 to wolalbym deox2 bo z SSR3 niestety nie pracuje sie tak przyjemnie.

alfiarz - czyli milosnik alfa :lol: w dobie malej ilosci seriali lubilem, fakt.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze deoxem 2 pracowalo mi sie bardzo przyjemnie - nie wiem jak moc porownac wydaje mi sie, ze moze jak SSR3, a na pewno mocniejszy niz SSR2 ale konsystencja troszke jak zielony korek 3M, ktorego troszke mialem - troszeczke pyli ale bardzo ladnie sie wypracowuje.

Gdybym dzis mial kupic paste i cena Deox byla by podobna do SSR3 to wolalbym deox2 bo z SSR3 niestety nie pracuje sie tak przyjemnie.

alfiarz - czyli milosnik alfa :lol: w dobie malej ilosci seriali lubilem, fakt.

Dołączona grafika

Fajny efekt bardzo lubie Alfy ziarno cacy :)

A deox masz na naszym sklepie cena chyba 80zl za 1L - 5% rabatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne komentarze i przepraszam za chaotyczne zdjecia, po prostu nie mialem kiedy robic.

PS

Jesli chodzi o SSR'y to najbardziej lubie SSR1 jest taki tlusty mozna z nim dlugo pracowac i na rotacji i na DA przyjemnie dziala. Natomiast SSR3 czasem mi sie kulkuje i pyli - w zasadzie zostawia takie drobinki po sobie (takie kuleczkia nawet), SSR2 lepiej ale kilka razy rozmazal sie po lakierze jak guma i musialem przejechac w tym miejscu padem na wysokich obrotach by to zebrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...