Skocz do zawartości

Takie tam moje pierdoły


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji jesiennych porządków cyknąłem parę fotek.

"szmatki"

Dołączona grafika

pady

Dołączona grafika

Tutaj widoczna moja najnowsza zdobycz czyli pady hex-logic o wielkości ~180mm bardzo przyjemnie się z nimi pracuje na dużych elementach :)

kosmetyki aplikatory i parę pierdół

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tutaj widać ciekawą rzecz, aplikator 3 kolorowy z chin przychodzi w różnych kolorystykach za każdym razem. Podobnie z gąbkowym aplikatorem raz jest bardziej kanciasty raz mniej. Mikrofibra max w tej dostawie np była odrobinę większa na szerokości i długości.

na foty nie załapała się makita, skrzynki, bp, attack do felg, i parę innych pierdół

W najbliższym czasie dojdzie parę rzeczy z dodo tylko nie mogę się zdecydować który sampel zakupić no i nie ma lpl na stanie nigdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Noo słuchafony muszą być bez nich to jest tragedia po 10godzinach pracy. Podobno takich Peltorów używają również na lotniskach.

Kusi kusi dlatego robię zamówienie na parę rzeczy od Dodo, i parę innych firm jeszcze :D Chciałbym przetestować parę wosków jeszcze i czegoś do polerowania ale delikatniejszego niż FC+ i Heavy Compound od SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubie, jak to dobrze, że zamieściłeś zdjęcie swojej kolekcji. Czy tak zniszczone pady (biały, żółty, pomarańczowy, zielony) nadają się do dalszej pracy? Mam taki sam problem i nie wiem czy podchodzić z nimi do lakieru.. :roll:

Poza tym bardzo ładnie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, a ja mam pytanko ile razy używałeś tej rękawicy do mycia z pierwszego zdjęcia? Bo moja nie jest już taka puszysta...

BTW fajnie się prezentują te smartwaxy ;)

oczywiście jak i cała reszta :)

Traci puszystość to prawda dlatego ja wymieniam swoją tak co rok. A stara ma bardziej brudne zastosowania potem hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tak zniszczone pady (biały, żółty, pomarańczowy, zielony) nadają się do dalszej pracy? Mam taki sam problem i nie wiem czy podchodzić z nimi do lakieru.. :roll:

To jak? ;)

zółty średnio. zielony i pomarańczowy można jeszcze wykorzystać di czegoś moim zdaniem, biały też. Generalnie już dawno nie korzystałem z tych 3m i tak jakoś sobie leżą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba a w masz w sprzedaży również pady czy tylko smartwax? A jak nie to gdzie w B-czy zaopatrujesz się? Tych hex-logic jestem ciekaw. Na wielu filmach w YT widziałem że amerykanie używają właśnie takich z taką strukturą.

Mam pady też. Nie wiem ile ich zostało jeszcze. Powiedz jakie cię interesują to sprawdzę. Na pewno mam trochę 150mm hex logi nie wiem czy zostały jeszcze 125mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...