Skocz do zawartości

Dwa brudaski - Peugeot 307 i Daewoo Nubira


Polit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z racji, że mój aparat robi dość kiepskie zdjęcia, z kilkudziesięciu zrobionych fotek tylko kilka nadaje się do publikacji. Dlatego daję dwa auta w jednej galerii - ich wspólny czynnik to masakryczny stan :lol:

W obu przypadkach auta miały zostać przygotowane do sprzedaży. W Peugeot'cie zrobione było glinkowanie, mycie silnika i kompleksowe przygotowanie wnętrza, czyli odkurzanie, pranie tapicerki i podsufitki itd

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W Daewoo zrobiłem korekcję lakieru. Do pracy użyłem pomarańczowy pad Scholla i S3, niebieski pad Scholla i Deox2, czarny pad Farecli i Deox3. Potem oczyściłem lakier DJ LP i nałożyłem DJ PH.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No rzeczywiście aparacik do d. :lol:

Od dłuższego czasu szykuję się do zakupu lustrzanki, ale ciągle wyskakuje coś pilniejszego ;)

Ale lakier wyciągnięty bardzo ładnie. Jak się na Nubirze pracowało?

Dzięki. Praca przy takim aucie to czysta przyjemność. Lakier jest tak miękki, że bez większego wysiłku można usunąć nawet bardzo grube rysy. No i stres trochę mniejszy niż przy pracy nad autem za pół miliona :lol: Najprzyjemniejszy jest odbiór auta przez właściciela, jego zadowolenie na twarzy i świadomość, że przez kilka godzin zwiększyło się wartość auta prawie dwukrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne cwaniaki, które jeżdżą bezlitośnie uwalonymi autami, dopóki nie zdecydują się na sprzedaż... Ale korekcja pięknie ci wyszła.

Jak ta podsufitka mogła być tak ubrudzona? Właściciel chyba jeździł w aucie do góry nogami (kołami), przecież na suficie się nic nie robi...

Zauważyłem, że z dressingiem wychodzisz prawie na połowę opony - nie jest to niebezpieczne w późniejszej jeździe?

Czym pierzesz tapicerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta podsufitka mogła być tak u(nie używamy!)a? Właściciel chyba jeździł w aucie do góry nogami (kołami), przecież na suficie się nic nie robi...

Całe wnętrze to jeden wielki śmietnik. Przyciski na desce rozdzielczej tak się lepiły, że nie odskakiwały po wciśnięciu :shock:

Zauważyłem, że z dressingiem wychodzisz prawie na połowę opony - nie jest to niebezpieczne w późniejszej jeździe?

To złudzenie, dressing nakładam zawsze tylko na pierwszy, zewnętrzny pas bieżnika.

Czym pierzesz tapicerkę?

Karcher Puzzi 200 + proszek Karcherowski, potem ponowne pranie czystą wodą. Po wyschnięciu wykańczam ręcznie opryskiwaczem z Nielsenowskim Nap Low Foam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źle jak na Amatora :D :P na prawdę mega zrobiłeś tą nubirke :) nie wiem co ty chcesz od tego aparatu zaj.........ście oddaje całą Twoją pracę :) dla mnie Bomba

Karcher Puzzi 200 + proszek Karcherowski, potem ponowne pranie czystą wodą. Po wyschnięciu wykańczam ręcznie opryskiwaczem z Nielsenowskim Nap Low Foam.

A czemu tak ?? sam NLF nie wystarcza ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poradziłeś sobie z tą podsufitką? Nie było większych problemów? Również zamieszczałem tutaj wątek o identycznie wyglądającej podsufitce w Peugeocie ale nie miałem okazji się do niej dorwać.. :roll:

A Nubira wygląda obłędnie.. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak ?? sam NLF nie wystarcza ???

Mam 10 kg proszku Karchera, więc muszę go jakoś wykorzystać :lol:

Jak poradziłeś sobie z tą podsufitką? Nie było większych problemów? Również zamieszczałem tutaj wątek o identycznie wyglądającej podsufitce w Peugeocie ale nie miałem okazji się do niej dorwać.. :roll:

Podsufitki zawsze czyszczę roztworem 1/3 NLF. Opryskuję fragment 30x30 cm i po 15 sekundach przecieram suchą mikrofibrą.

A Nubira wygląda obłędnie.. :shock:

Dzięki.

Masakryczny lakier na tej Nubirze. I już sobie wyobrażam minę właściciela przy odbieraniu auta 8-)

Oba auta były szykowane do sprzedaży. Przy odbiorze właściciel Nubiry stwierdził, że zostawia auto dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...