Skocz do zawartości

Nielsen Choice kokpit MAT


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie :)

Czy znany jest Wam ten środek :?:

Dołączona grafika

Mój brat zakupił go w pewnym sklepiku, zaraz po powrocie zaaplikował go na deskę swojej octavki i zrobiła się maksymalnie matowa, zachwycony z osiągniętego efektu.

Lada moment wypróbuje go sam i zdam Wam relacje.

Pozdrawiam

Tymek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 1 miesiąc temu...

Znamy znamy ;) Dobry wybór jak ktoś lubi mat ;)

Czy on naprawe daje takie matowe wykończenie ?

Szukam czegoś innego niż PB Natural Look. Mam to i korzystam z tego, ale chyba już niedługo - nienawidzę jak mi się odbija deska rozdzielcza w szybie - a tak się u mnie właśnie dzieje po PBNL.

Myślałem o 303 i Nielsen Choice.

Ale co do N Choice to u Noxa jest opis że to

dressing odświerzający i zabezpieczający elementy plastikowe oraz gumowe w komorze siolnika , nadaje świerzy wygląd pod maską oraz zabezpiecza przed dalszym brudzeniem się.

To jak to ma być ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo lubisz mat (ja też nie cierpię deski na szybie) to przetrzyj nilsenem finesse. Drugi mat jaki mi wychodzi to Black magic od Mirka (prezent). Do tego możesz przecierać tymi chusteczkami matowymi z lidla-naprawdę matowe. Ja mam chropowatą mocno powierzchnię, miękką. Bardzo dużo zależy od materiału kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy znamy ;) Dobry wybór jak ktoś lubi mat ;)

Czy on naprawe daje takie matowe wykończenie ?

Szukam czegoś innego niż PB Natural Look. Mam to i korzystam z tego, ale chyba już niedługo - nienawidzę jak mi się odbija deska rozdzielcza w szybie - a tak się u mnie właśnie dzieje po PBNL.

Myślałem o 303 i Nielsen Choice.

Ale co do N Choice to u Noxa jest opis że to

dressing odświerzający i zabezpieczający elementy plastikowe oraz gumowe w komorze siolnika , nadaje świerzy wygląd pod maską oraz zabezpiecza przed dalszym brudzeniem się.

To jak to ma być ? :)
Choica mozesz sobie rozcienczyc jak chcesz momentalnie bedzie duzo mniejszy polysk a dwa wez Blue Scholla to teraz moj faworyt nie bedzie dawal polysku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

choice to koncentrat do rozcieńczania z wodą w zależności od rozcieńczenia daje rożne efekty ja osobiście go przede wszystkim stosuje jako opryskowy dressing do silnika daje super naturalny efekt i nie trzeba go wycierać podczas jak zasycha to nie pozostawia plam czy przebarwień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...