Skocz do zawartości

Astra I, prawie pełnoletnia


wrobel

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej parę zdjęć z weekendowo-poniedziałkowych zabaw z Astrą I.

Pierwsza poważniejsza zabawa z maszyną, ręczne robótki już nie były efektowne więc "mistrz mijagi" przeszedł na wyższy poziom wtajemniczenia :lol:

użyte środki:

Mycie:

Shampers Nielsena

gliknka megsowa

rękawica z lidla

Fluffy Dryer

Lakier:

S17+ na białej gąbce Ixella

S17+ na pomarańczowej gąbce

S40 na czarnej gąbce

Einhell BT-PO 1100

na koniec Coli 476s

Plastiki: AG bumpar care

Opony: Brillance Nielsena

Szyby: Blue Window Clean Nielsena

Dodatki: kilka MF i aplikatorów

Ogólnie lakier był w stanie mocnej dewastacji, jak na 17 lat i 125 tyś przebiegu :bigok (przebieg oryginalny bo od 11 lat samochód w rękach obecnego właściciela zrobił 12 tyś km :shock: )choć na pierwszy rzut oka nie wydawał się taki tragiczny. Lakier był kładziony na nowo kilka lat temu bo okazało się, że było dachowanie :diabelski_usmiech .

Celem było odświeżenie i korekta rysek, które widać na załączonej fotce.

Więcej fotek na razie brak z racji tego iż skończyło się słońce zanim skończyła się praca :diabelski_usmiech

Nadkola opuściłem z braku czasu :oops:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panie Miyagi :lol: ześ się pan trochę napracował. Poprawę widać kolosalną (po 17 latach :shock:)

Jednak detailing to nie tylko polerka i maszyna. Zrób Pan te nadkola i resztę i wtedy zdjęcia w jakimś słonku, będzie super. ;) Bo materiał masz Pan wdzięczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo miał być tylko lakier robiony ale doszły ponadto plastiki i opony więc nie wiem co Cie aż tak razi w oczy uri90 oprócz nadkoli, ale żeby je " dobrze zrobić" trzeba zdejmować koła a tego nie miałem gdzie zrobić :?

Chyba, że dział nasze projekty ma jakieś szczególne wytyczne co można wklejać to w takim razie możecie usunąć lub przenieść tam gdzie jego miejsce :lol:

Mariusz lakier był kładziony na całym aucie max 6 lat temu i ogólnie samochód prawie wcale nieużywany, typowy niedzielny kierowca - dziadek jeździł jakieś max 1 tys rocznie. Nie sądziłem, iż w tak krótkim czasie można doprowadzić do takiego stanu (przy takim "natężeniu" użytkowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo miał być tylko lakier robiony ale doszły ponadto plastiki i opony więc nie wiem co Cie aż tak razi w oczy uri90 oprócz nadkoli, ale żeby je " dobrze zrobić" trzeba zdejmować koła a tego nie miałem gdzie zrobić :?

Chyba, że dział nasze projekty ma jakieś szczególne wytyczne co można wklejać to w takim razie możecie usunąć lub przenieść tam gdzie jego miejsce :lol:

Mariusz lakier był kładziony na całym aucie max 6 lat temu i ogólnie samochód prawie wcale nieużywany, typowy niedzielny kierowca - dziadek jeździł jakieś max 1 tys rocznie. Nie sądziłem, iż w tak krótkim czasie można doprowadzić do takiego stanu (przy takim "natężeniu" użytkowania).

Wrobel jest Oki nic nie bedziemy przenosic poczatki sa trudne :) , jak na poczatek jest dobrze zapewne nastepne projekty beda lepsze i tylko lepsze trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie będziecie przenosić :lol:

W kolejce są następne samochody do zrobienia tym bardziej już "pełne" bo ten miał być tylko testem co może zdziałać polerka w mych rękach lub dokładniej co mogę spie...ć ;)

Obiecuję, iż następnym "projekt" bo to za mocne słowo jeśli chodzi o moją zabawę zrobię jak pan Bód detailer przykazał :ugeek:

edit:

nie mam pojęcia w jaki sposób to zrobił i już nie ma okazji się dowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...