Skocz do zawartości

Najlepszy wg was QD (jakość/cena)


Ekhangel

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja go mam od (chyba) max pół roku. Nie pamiętam.

Ale moje użytkowanie do intensywnych zdecydowanie nie należy. Stosowałam go paręnaście razy po myciu (no max 20 razy), a jak już używałam to też nie przesadnie: dwa/trzy psiknięcia na maskę i zahaczałam o przednie błotniki, dwa trzy psiknięcia na jeden bok + tyle samo na drugi, jedno psiknięcie na klapę bagażnika i tym co zostało na mf wykańczałam pozostałe elementy.

Zeszło mi tyle:

Dołączona grafika

Zresztą to jest taki produkt, że jakkolwiek się go nie zastosuje to będzie dobrze. Czy dużo psiknięć czy mało to nic się nie maże, fajnie się poleruje. I ten zapach.

Mariusz, może przez ten zapach tak szybko go wypsikałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję tylko że smart detail nie ma w sobie generalnie wosku. Jak ktoś chce "detailer" z woskiem to polecam smart one, dla niektórych pachnie jeszcze lepiej niż detail i podbija blask jeszcze bardziej bo ma w sobie wosk. Ja niestety mam subiektywne opinie ale myślę że na Smart Detailu nikt się jeszcze nie zawiódł. Sam używam go do lakieru po myciu + myje sobie nim szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jednym z moich ulubionych Quick Detailerów jest obecnie FK 425. Świetny efekt wizualny, pozostawia zabezpieczenie, łatwy w użyciu, przyjemny zapach. No i cenowo też dosć przystępny w porównaniu z konkurencyjnymi produktami z tej samej półki. Nie "marze się" na ciemnych lakierach tak jak np. wspomniany QD+ z PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie wczoraj zakupiłem sobie FK #425, zapach, kolor, użycie bardzo przyjemne no i co najważniejsze po użyciu lakier staje się jak po FK1000 fajnie śliski. Cenowo wychodzi chyba najkorzystniej bo w cenie 54zł dostajemy 917ml co starczy na kawał czasu. Mam nadzieje, że wesprze trzy warstwy fk1000 w tym zimowym czasie i damy rade do wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...