Skocz do zawartości

Mystery Project


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brama super bo chodzi leciutko i zajmuję mało miejsca gdy się składa (w przeciwieństwie do uchylnej). Światło przejazdu wynosi 193cm. Jestem ciekaw jak wysokie auta będą mogły wjeżdżać, boję się, że skośny zjazd zabierze parę cennych centymetrów.. :cry:

Tomek, będzie coś w Twoim stylu.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Seba taką wizję :lol:

Ale nie chciałem Dżejowi narzucać koncepcji :P

Jeszcze bym pare gadzetow stojacych zaoferowal na parapety :lol:

Marcin pomysl co bedzie na otwarcie, jak bedziemy musieli tam wszyscy jechac, co mu kupic na parapetowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ile komentarzy, dziękuje bardzo :)

Dżeju, super miejscówka. Sam bym taką chciał. Z czasem można pomyśleć o kanale, żeby tam też naprawiać swoje autko... ;)

Kanału nie będzie ponieważ garaż i tak znajduję się pod poziomem gruntu. Kopiąc jeszcze w dół miałbym samą wodę w kanale. Jak już to można pomyśleć nad czymś takim:

http://allegro.pl/podnosnik-nozycowy-sa ... 06732.html

Ale cena takiego urządzenia sprawia, że staję się ono dla mnie w tym momencie niepotrzebne :)

Dzeju a ta skrzynia? Nie przeszkadza Ci taki rupieć 8-) Chętnie się zaopiekuję :)

Mówisz poważnie? Bo ja rozważałem sprzedaż tego kufra do sklepu z antykami, ale jeśli ktoś "z rodziny" chciałby to przygarnąć to bardzo się ucieszę. Kufer z przełomu XIX i XXw., należał do moich pradziadków.

e no panie w caffe zgadłem że będzie wymiana okienek a ty mówiłeś że coś mi się pomyliło! :x

Damian, musiałem udawać głupa bo jako jedyny popsułbyś niespodziankę :D i tak miałem duży problem z niewygadaniem się.. :mrgreen:

No i pięknie :D

Teraz, jak na Adonisa przystało, trzeba będzie wybrać odpowiedni kolor na ściany :P

Czy już wszystko przemyślane? :P

Mysle zeby pociagnac rozem po scianach, sufit w lustrach a w oknach czerwone zaluzje :lol:
Plan na wystrój podaliście do pomieszczenia obok, tu musi być po ludzku.. :lol: Nie zawsze będę miał damską klientelę, co jeśli facet zobaczy taki wystrój na dzień dobry? Jeszcze się skusi.. :shock: :lol:

Marcin pomysl co bedzie na otwarcie, jak bedziemy musieli tam wszyscy jechac, co mu kupic na parapetowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Już się boję.. :lol:

O jaa :shock: Powstaje pierwsza w mieście dziupla vel grota rozkoszy, docelowo zajmująca się porządnym picowaniem pojazdów (co tam naprawdę będzie się działo nie wie nikt ;) Elegancko się zapowiada. Powodzenia w dalszych poczynaniach :)

Dzięki bardzo :)

W mieście mamy jeszcze S plus, ale widziałem tylko banner, nic więcej. To będzie taka domowa dziupla ;) Posiadasz garaż? W razie czego - zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokość bramy w świetle to 2,55m, więc nie powinno być problemu. To typowa rozmiarówka z oferty Wiśniowski, musi być dobra ;)

Następna aktualizacja może pod koniec tygodnia. Niestety nie bardzo mam teraz czas na pracę nad garażem. Terakota na podłogę już czeka, trzeba zrobić miejsce w środku na układanie tych puzzli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.. :)

Próg - mała rzecz a cieszy. W trakcie prac postanowiliśmy zmienić koncepcję progu w garażu. Na początku zamysłem był oryginalny próg + metalowe trapy do zjazdu aut. W międzyczasie pomysł ewoluował, skuliśmy próg pod żądaną wysokość..

Dołączona grafika

i wylaliśmy na nowo betonem.

Dołączona grafika

Miejsce trap zajął taki ładniutki twór :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Soon more to come.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej bo musi być nachylenie na zewnątrz w razie dużego deszczu. Dzięki temu woda będzie trzymać się na zewnątrz zamiast wlatywać do środka :) Kucie do 'zera' nie bardzo wchodzi w grę. O ile to co skuliśmy łatwo poszło o tyle ta ściana jest ścianą fundamentową z pełnym zbrojeniem. A tego nie chcę się przerywać i wycinać :)

Moim zdaniem bardzo fajnie wyszły te zjazdy, takie.. Inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...