Skocz do zawartości

Mystery Project


JJ.

Rekomendowane odpowiedzi

Mała AKTUALIZACJA

Za wiele się nie działo z powodu braku czasu, więc pochwalę się takimi pierdołami. Niedługo zaczniemy bardziej konkretną zabawę.. ;)

Zaczęło się od doklejenia brakującego styropianu na jednej ścianie:

Dołączona grafika

Później wymurowaliśmy do końca te ścianę:

Dołączona grafika

Druga strona i Wax sprawdzający piony:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Następnie całość przeciągnęliśmy tynkiem maszynowym, co by zakryć te cegły:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A to przywieźliśmy dzisiaj i najbardziej mnie cieszy.. ;)

Dołączona grafika

Wiem, bez szału. No ale zawsze do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomku, nie strasz :? Ja i tak mam obawy jeśli chodzi o spadek zjazdu przed garażem w stosunku do światła przejazdu bramy. Te wybetonowane zjazdy może tylko tak źle wyglądają, mają 10cm wysokości max i bodajże pół metra długości. Podnoszenie podłogi w garażu to strzał w kolano, w ogóle zabraknie tam miejsca :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10cm wysokości przy 50cm długości to za duzo ... Oplem vectrą C już będzie problem ... zrób wylewkę 5cm i będzie gitarrra przynajmniej na tym podjeździe w garażu

Poszedłem zmierzyć i wysokość to 15cm natomiast długość 75cm. Jak dojdzie terakota to na całej powierzchni poziom się podniesie. Nawet nie sądziłem, że to może być problem dla aut. Przed układaniem płytek będę musiał poprosić kilku ochotników z różnymi autami na przeprowadzenie testowych wjazdów, co by sprawdzić możliwości jakie daje obecna sytuacja. Nic nigdy nie wychodzi bez problemu.. Dzięki Ci Tomaszu za zwrócenie uwagi! :)

Monika, Adam, Kuba, Jacek, dzięki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podłogę pójdzie zakupiona wiele lat temu terakota w ciemnym kolorze + 2 pasy gresu na szerokość zjazdów po całej długości garażu i wykończenie gresem obszaru przy wejściu.

Na ściany pójdą kafelki do wysokości okien, kolor biały, coś najtańszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

AKTUALIZACJA

Prace nad garażem zostały wstrzymane z powodów finansowych, na ten czas zająłem się sprzątaniem całości, wynoszeniem rupieci i wprowadzaniem względnej czystości. Wszystko po to, aby móc wjechać autem przed układaniem terakoty i sprawdzić hipotezę Tomka vel. biały odnośnie zjazdów i nachylenia całości w stosunku do wysokości aut.

Brzydkie foto poglądowe, jeszcze ciepłe:

Dołączona grafika

Wznowienie prac przewiduje w połowie lutego.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzeju, zapowiada się ciekawie, a jak posprzątasz te graty, zrobisz podłogę i ściany to dopiero będzie grota rozkoszy :u

Powodzenia !

PS. JJ, sprawdź sobie też czy ktoś wjedzie autem obniżonym, bo może być ciężko a na pewno takie auto się może trafić. Np, ja swoim bym się zawiesił przy wjeździe w bramę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim passatem :D

Dołączona grafika

Nie no zart :P.Umnie sprawa wygląda tak, że mam odłożone na auto ale z racji tego, że kończe technikum (ostatni rok) nie miał bym kasy na utrzymanie go więc uznałem,że poczekam aż skoncze te technikum i znajde prace bo co to za sens kupic auto, dopieścic je i sprzedawać bo nie będzie kasy na jazdy ani OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...