Skocz do zawartości

CarLack Glass sealing kit


marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Po czterech czy pięciu myciach proszkiem z zabezpieczenia szyb nie pozostało nic. 0. Czyli, po dwóch razach jeszcze odprowadzał. dzisiaj już przestał ewidentnie. W 2009, takie zabezpieczenie znikło od razu po pierwsze pianie aktywnej z pianownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem, u mnie na przedniej jeszcze jest kropelkowanie, spływa też szybko ale tylko jak jest duzo wody np podczas mycia auta, ale już podczas jazdy prawie nic się nie dzieje, tylko smużenie za wycieraczkami zostaje :( . Jak dla mnie to produkt dobry ale raczej na boczne szyby. Bardzo przeszkadzają mi smugi za wycieraczkami podczas jazdy w nocy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zachowywało by się to w lato. :? teraz wiadomo, że płyn do spryskiwaczy bardzo mocno osłabia każdy środek na szybie, w lato można się pokusić o używanie bardzo delikatnego płynu czy też mocno rozcieńczonego, to powinno zapobiec smużeniu i szybkiej utracie właściwości hydrofobowych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dwa filmy. Pierwszy z dziś, nakładałem CL w sobotę. Widzę, że tym razem jest dużo lepiej, a to za sprawą, że dwa razy dałem cleanera. Myslę, że jest on bardzo ważny i chyba więcej niż połowa sukcesu to jego zasługa. Na drugim filmie ( słabo to widać) ale lecą już od 60/h.

t_Fy3hNEN80

7bnt4uvuU98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dałem dwie warstwy już samego sealanta i tez mi " leciały " krople od 60 km/h , zrobiłem mały eksperyment i szybę oczyściłem nu-glass-em duraglossa zamiast dedykowanego cleanera , działa wszystko elegancko .

a i jeszcze sam efekt odprowadzania z szyby wody tez zależy od deszczu , jak jest mżawka to niestety ale przy wyższych prędkościach można zaobserwować dopiero efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu glass jest ekstra, Jak kiedyś wyczyściłem sobie trochę już zapuszczoną przednią od środka to jakby jej nie było :lol: strach jechać.

Nie wiem tylko czy czasem te z zestawów (nie tylko cl ma cleaner) nie mają w sobie czegoś co z jednej strony kryje niedoskonałości powierzchni (jak srp) a z drugiej ułatwia czepianie się nano cząstek do podłoża. Bo na tym polega działanie tych "wycieraczek" - jak najbardziej wygładzić powierzchnię.

Zgadza się yacek, jak mgiełka-mżawka, musi trochę nazbierać zanim poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy czasem te z zestawów (nie tylko cl ma cleaner) nie mają w sobie czegoś co z jednej strony kryje niedoskonałości powierzchni (jak srp) a z drugiej ułatwia czepianie się nano cząstek do podłoża. Bo na tym polega działanie tych "wycieraczek" - jak najbardziej wygładzić powierzchnię.

hmm , a wiesz o tym nie pomyślałem :-? , może faktycznie tak jest , na drugi raz zastosuje już cleaner z zestawu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko uważać, bo przy takich temperaturach jak teraz ten cleaner schnie jak szalony i bardzo trudno go spolerować mf. Ale jest sposób - nakładałem aplikatorem megsa gąbkowym, przy polerowaniu można pociągnąć delikatnie aplikatorem (zawsze coś na nim zostanie) i zaraz mf. Schodzi lux. A sam środek nakładam papierem katrin. Muszę kupić tą wodę w sprayu, nadaje się do wykończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...