Skocz do zawartości

Fluffy Dryer vs Miracle dryer


nox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hey

Juz poprawione ;)

Ja używałem obydwu ręczników początkowo odrazu użyłem Miracle Dryera bardzo dobry chłonny ręcznik nic mu nie można zarzucić , po pewnym czasie dostałem do testów Fluffy i byłem miło zaskoczony że za tą cene ręcznik nie odstaje od produktu Chemical Guys , osobiście bardziej polecał bym ci kupno fluffy uwzględniajac cene to lepszy produkt od MD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupiłem go ostatnio u noxa przez przypadek i dzisiaj użyłem pierwszy raz. Wcześniej miałem waflowe różne. Ale ten po położeniu na mokrym dachu nie dał się przeciągnąc,ciężko było ruszyć z miejsca :lol: (patrzyłem czy o coś nie zaczepił). Wypija tyle wody jak żaden inny. Tylko mały wafel po nim do dotarcia i volvo suche. Piotrek ja go mogę polecić na 100%, zawsze myślałem, że wafle lepiej zbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj nabyłem Fluffy Dryera. Jeszcze nie testowałem, ale pierwsze wrażenie - super. Szkoda tylko, że metkę trudno oderwać, wraz z nią wyrwałem troszkę nici... Bez sensu, w mf'ach Megsa szło to natomiastowo i bezstratnie dla samej ścierki, więc myślałem, że tutaj też wystarczy tylko pociągnąć. Polecam więc nabywcom dokładnie odcięcie jej, szkoda ręcznika, jeszcze się zacznie pruć.

EDIT: Niesamowita wydajność, duży i bardzo chłonny. Suchego wystarczy położyć na powierzchni, przycisnąć, a ta jest praktycznie sucha.

Kupione w all4auto.pl (bezpośrednio w ich magazynie - mam tam 5 minut drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni używam Fluffy Dryer i jestem bardzo zadowolony. Chłonność na bardzo wysokim poziomie, ale moim zdaniem ma jedną wadę. Jest po prostu za duży. Do zebrania wody z dachu czy maski nadaje się idealnie, ale wycieranie lusterek i innych detali jest nieco kłopotliwe. Zastanawiam się czy nie przeciąć go na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysuszyłem całe Z3 (to akurat wielkie wyzwanie nie jest) Fluffy'm. Cała woda zeszła bez ani jednego wyżymania, nie do wiary... Już kocham ten ręcznik, za tę cenę - rewelacja. Co do jego wielkości - lusterka też da się wytrzeć, wystarczy go złożyć kilka razy. Od biedy można poza tym wziąć małą mikrofibrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też Fluffy tak długo schnie?

uprałam we wtorek po południu,

wisi w części podpiwniczonej domu, gdzie jest raczej chłodno, ale nie zimno,

w środę wieczorem tylko na rogach był niedoschnięty (bo mokry to byłaby przesada)

wczoraj po południu już był suchy

także u mnie chyba tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś miałem okazję użyć w końcu FD i powiem, że nie dziwie się, że wszyscy go tak chwalą. Osuszanie samochodu tym ręcznikiem to przyjemność nie to co jakim wynalazkiem od megsa < który przysłano mi w brew mojej woli, zamawiałem pady z mikrofibry a dali jakiś wynalazek do osuszania >.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...