Jump to content

Wet Look Tire shine-Duragloss


Recommended Posts

Dzisiaj po raz drugi nałożyłem ten dressing. Aplikacja-każdy wie jak przebiega. Aplikator i butelka z triggerem. Od siebie: wydajny. Pojemność 650ml wystarczy na jakieś 50-60 aplikacji spokojnie (aplikacja=4 opony).Kosztuje 52 zł. Poprzednio trzymał około 8 dni całkiem dobrze, nałozony na opony umyte tylko szamponem. dzisiaj umyłem apc cyclone (pierwszy apc w moim ogródku-byłem zaskoczony siłą, to co spadło na brudne felgi, samo bezwładnie zmyło brud :shock: ) nierozcieńczonym, na tym zmywaku na patyku za 2,90. Zlazło z opon bardzo ładnie.

Dla lepszego i dłuższego efektu, można powtórzyć drugi raz. Jest typowo "wet wyglądający" z błyskiem. felgi sa do roboty jeszcze, ale nie o nie chodzi. Napiszę, jak dokona żywota. dresing oczywiście.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Ty,Gościu :lol: ,prążkowanie to wiem ze maja bo mam takie same i mnie mocno wq..ią. Ale chodzi mi o ten pasek gładki pod prążkowaniem tuz nad felgą. A jeszcze rozprowadzałeś aplikatorem po oponie? Nie wystarczy tylko spryskiwnąć? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Create New...