Skocz do zawartości

Peugeot Partner po Insta Finish Wet Butter Wax Odnowa


Tony Soprano

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dzisiaj mi się nudziło wieczorkiem, więc wziąłem moją Torbę doktorską... (Jest na zdjęciach wraz z zawartością...), zszedłem do garażu, umyłem Peugeota Dodo Juice Born to be Mild, w kilku miejscach (drzwi przednie prawe, lewe) użyłem glinki i zaczęła się zabawa w lekkie odświeżenie.

Do tego celu użyłem Schol S40 i żółty pad (polishing) znanej firmy MrCleaner. Prędkość 6 w DAS6.

Następnie pociągnąłem auto pokazanym na zdjęciu środkiem Farecla Black Top (glaze), czarny pad (finishing) w/w znanej polskiej marki, również na prędkości 6. Pod koniec poszła Insta Finish Wet Butter Wax na prędkości 3,5 na padzie finishing Schola.

Zdjęcią będę opisywał, bo są po każdym etapie fotki.

Jako ciekawostkę, powiem, że nie wiem dlaczego, ale po użyciu Schol S40 i scieraniu go MF, sama MF zaczeła wydawać drzwięki jak pad przy używaniu Cleanera (skrzypiała...)

Jakie moje wrażenia z oglądania auta na żywo?

Niestety, dużo Swirlsów na nim mam... I kiedyś za nie się wezmę.

Co do Farecla, to ewidentnie zmoczyła lakier. Aż się troszkę zdziwiłem.

Natomiast co do Wet Butter Wax, to strasznie prosto się go ściera (MF Eurow). Wręcz niesamowicie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mariusz, to zakup Big Bag'a...

Torba doktorska to wiesz, i tak miałem jeszcze poza tym 2 skrzynki, jedna 10 litrowa, druga 15.

Żałuję, iż nie wziąłem aparatu do firmy, może mi prezes użyczy swojego, bo stoje nim przy kwietniku... Ładne kwiaty mamy na firmie, musze stwierdzić...

Ciekaw jestem za 2 dni (środa prawdopodobnie, 12.05.2010r.), gdy umyje go znów i pociągne tak jak obiecałem Colli 915. A na razie niech się wysezonuje Wet Butter Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, posiadam pady MonsterShine. Bardzo sympatyczne. Oczywiście po kazdym użyciu są prane i już kilka prań przeżyły, dalej żyją i pracują.

Sebba, ta wilgoć mnie zachwyca. Mam nadzieję, że moja nowa koleżanka też tak ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja pod Butter'a robilem PB Polish With Sealant - na prawde ladnie wyszlo - wczoraj zona pojechala moim autem do pracy (ja wzialem jej na przeglad + rozrzad) to wzbudzial takie zainteresowanie na parkingu... sie nauczyciele zbiegli co ta takiego na tym aucie jest?!?! Normalnie magia :P

Auto bylo myte od woskowania (25 kwiecien) 2 razy Gold Classem (mialem probki - ladny zapach i piana) i 4 razy AG Shampoo And Conditioner (kupilem 1L - zapach przyzwoity, slaba piana). Musze sprobowac VP Poseidonem - slyszalem ze jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...