Skocz do zawartości

Jaki szampon do mycia?


MARCO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jako że zbroje się przed nadchodzącym sezonem. Póki co zakupiłem tańsze szampony do mycia ale myśle o kupnie np:

CAR-LACK 68 SHAMPOO 1 LITR,

LUSSO AUTO BATHE 236ML,

OPTIMUM CAR WASH 946ML,

DODO JUICE BASICS OF BLING WAX SAFE WASH 500ML lub DODO JUICE BORN TO BE MILD 1000:1 250ml.

Pytam wprost (na prośbę JJeja) który polecacie, czy możę macie inne do zaproponowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DJ Basic'a ale nie zdążyłem go jeszcze przetestować. Jeśli się nie pali to na wakacje/wiosnę mogę dać recenzję. Coś mnie ciągnie do szamponów DJ. Chciałbym spróbować oprócz BTBM Sour Power. Mają sympatyczne koncentracje :u

Wolf's white satin jest przyjemny, nie wiem czemu, kojarzy mi się z CL.

Ale największy hit to CarValet. Uwielbiam :ymblushing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR-LACK 68 SHAMPOO - bardzo fajny, dobry poślizg, dobrze domywa, wosku nie wicąga czy to natury czy hybrydy - jedyna wada jak dla mnie - brak zapachu

OPTIMUM CAR WASH - bardzo fajny, dobry poślizg, dobrze domywa, pachnie, wosku nie wciąga czy to natury czy hybrydy

Presta Sudzz u Nowickich galon 60zł

A jak to z wciąganiem wosku jest? dobrze podgryza czy neutralny? Bo jest jeszcze ValetPro Concentrated Car Shampoo 5L za 59zł. Tylko jak to właśnie jest z "mocą". Bo Maxi Sudz czy Glossworkz niby też PH neuturalne, a moim zdaniem nie do końca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to opinia Evo o produkcie Presto, czyli jeśli tak jest to można się na niego szarpnąć ale mnie kusi ten CAR-LACK 68 SHAMPOO , do tego marcin zachwala tylko ten brak zapachu jakby go dyskwalifikuje, ale moze to akurat nie jest - bo VP Concantrat Car Shampoo też nie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten brak zapachu jakby go dyskwalifikuje

Dla jednych wada, dla drugich zaleta, innym jest to obojętne :P

Ja lubię jak mi podczas mycia pachnie ;)

Sam myłem nim auto ok 5 razy, wybabrał litr tego szamponu kumpel od Corrado, miał porównanie do Duraglosa, Optimum i Poorboysa SS&S, większych różnic nie widział, podobnie jak ja ;)

Wybór należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...