Skocz do zawartości

Wygląd forum-propozycje


Tony Soprano

Rekomendowane odpowiedzi


  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja propozycja dodania działu klubów lub grup podzielonych na województwa, np grupa dolnośląska czyli wchodze w swoją grupę i wiem do kogo np napisać czy może podjechać udzielić porad dotyczących produktów np. w praktyce czy ja np jade do kogoś, ewentualnie wymienić się próbkami a także zakupy grupowe i inne różne sytuacje, można też zrobić nalepki poszczególnych grup :D

Co na to administracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dział spotkania: regionalne, ....itd. Tam możesz założyć i nikt pewnie Ci nic nie powie.

Posiedzisz trochę na forum to i tak będziesz wiedział kto jest skąd. Nie jesteśmy aż tak wielką społecznością. Ci którzy zazwyczaj pomagają i Ci z którymi można pogadać wyłowisz migiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak tu z ludźmi którzy potrafią "bawić się" w pozycjonowanie?

Bo mam parę koncepcji, które przy PYKaniu mnie naszły, a według mojej wiedzy "dałoby radę" coś dobrego w tej materii zrobić :-)

co do wyglądu, to ja już się przyzwyczaiłem, ale każdy, kto porównuje fora mówi, że takie jedno inne jest "bardziej estetyczne na pierwszy rzut oka" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak tu z ludźmi którzy potrafią "bawić się" w pozycjonowanie?

Niestety nie mamy takowych w swoim gronie :-??

Była kiedyś podjęta próba zlecenia pozycjonowania "firmie zewnętrznej".

Była nawet jakaś zrzutka na ten cel ale sprawa niestety upadła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu jest z tym generalnie b. duzy problem - niewiadomo czemu w sumie :-q

Po pierwsze, google nie indeksuje poprawnie tresci forum. Bez tego nie ma co wogole myslec o pozycjonowaniu - to trzeba rozwiązać jako pierwsze.

Po drugie: estetyka. Niestety, phpbb3 trudniej zrobić dobrze i ładnie niz stare, dobre bb2. Na bb2 jest wiecej fajnych szablonow, IMO łatwiejszych w dokonfigurowaniu.

Bez chęci i wsparcia Administratorów nic nie da sie zrobić ~x(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeper ja tam się nie znam na tych wszystkich machlojkach związanych z tworzeniem stron ale jak Ty się znasz i potrafisz takie rzeczy robić to jakbyś do Admina uderzył to pewnie by dało się wszystko zrobić. Pewnie i jakąś zrzutę co byś za darmo nie robił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, treści, treści, treści...

Wypadałoby pomyśleć nad tym czego szukają ludzie, co wpisują w google i te zapytania powinny się pojawiać często gęsto na forum.

Plus może faktycznie pora zabrać się za skrypty, ale znów ja tutaj jestem zielony, zieleniutki jak mazda 2.

Xeper,

Jaka Twoim zdaniem powinna być kolejność działań?

Skrypt, estetyka (tu trzeba jak rozumiem kogoś "graficznego"), pozycjonowanie?

Ile czasu to forum już "żyje" ? Ile czasu domena istnieje? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum nie ma przyjaznych linków, trzeba by sprawdzić czy jest do tego mod, na przemie miałem, tu tez powinno być,

pozycjonowanie można zacząć od swl, polecam seomatik, ja nim wiele wyciągłem w top 10 ale co prawda słabsze frazy niż tu są (znaczy mniejsza konkurencja), tylko z swl nie nalezy przesadzić, powolutku. Nawet jeśli nie da mega efektów to zawsze kieruje więcej robali googla do indeksowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeper, Jaka Twoim zdaniem powinna być kolejność działań?

Skrypt, estetyka (tu trzeba jak rozumiem kogoś "graficznego"), pozycjonowanie?

Ile czasu to forum już "żyje" ? Ile czasu domena istnieje? :?:

Forum żyje od połowy kwietnia 2010. Moim zdaniem, jako pierwsze powinno być usunięcie błędu niepoprawnego indeksowania treści forum przez google. Juz samo to wpłynie na pozycje w wyszukiwaniach. Potem mozna "bawić sie" w pozycjonowanie.

Jesli chodzi o estetykę, to sprawa jest bardziej złożona, bo każdy ma inny gust. Najczęściej konfiguruje się i udostepnia sie 2-4 rózne style i kazdy wybiera sobie co mu najbardziej pasuje. Teraz są dostępne 3 style (Panel użytkownika>ustawienia forum) ale są one b. podobne do siebie :( Gdy jesteśmy przy stylach, trzeba jeszcze wspomniec o emotikonach. Tu mamy ich sporo, ale nie mapują sie one prawidłowo, dlatego część jest niewykorzystywana. Poza tym, można by pare fajnych emotek dołożyć. Np. Dołączona grafika

...ja tam sie nie znam :? ale dopóki ktoś nie przekaże pałeczki z Administratorów np Mirkowi lub osobie którą jest aktywna to możecie tu pisać 30 stron propozycji , po odejściu Mariusza ... :roll: szkoda pisać

No niestety tak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...