Skocz do zawartości

Owatrol Polytrol


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry cześć i czołem,

zauważyłem,że nie ma konkretnego tematu tegoż środka,tak więc pozwolę sobie go założyć.

Więc w dwóch słowach o specyfiku,o jakże wykrętnej nazwie Owatrol Polytrol.

Jest to dość oleista ciecz,o równie oleistym zapachu,koloru bursztynowego  ;) 

W moim mniemaniu restorer i długotrwały dressing za razem.

Zastosowanie...raczej zewnętrze głównie ze względu na zapach,no ale jak kto lubi.Nie mniej jednak co rusz to wynajduję nowe zastosowanie tegoż środka,na dobrą sprawę nadaje się do wszystkiego co jest z tworzywa,bo z gumą już tak się nie lubi  ;) 

Wydajność na bardzo wysokim poziomie.Ja upodobałem sobie nanoszenie pędzelkiem,potem zebranie nadmiaru fibrą/ręcznikiem.

Jak widać na jednym ze zdjęć środek jest absolutnie nie wymagający przygotowania powierzchni,bo nawet sam sobie radzi ze smołą  :good: nie mniej jednak im lepiej przygotowana powierzchnia tym teoretycznie lepiej powinien siedzieć.

Pierwsze elementy na które nałożyłem to wyblakłe listwy e36,to było 7msc.temu i w sumie wciąż siedzi  :)

Efekt,na początku połysk,potem siada do naturalnego,nowego tworzywa  ;) 

No dobra to teraz efekty po zastosowaniu 

Mieliśmy sobie nadkole

pict0146.JPG

zostało oczywiście umyte,a odsmalacza ze sobą nie miałem,więc trochę tego zostało na nadkolach

Tu po umyciu i naniesieniu środka

pict0148.JPG

Tu po zebraniu nadmiaru,razem ze smołą  :good: 

pict0147y.jpg

Tu już chwilę później widać fajne,zdrowe tworzywo 

pict0150h.jpg

 

Tak to wygląda po 2tygodniach,jak widać były jazdy w deszczu 

20130421293.jpg

 

A tu na listwach  

20130426297.jpg

 

A tu po wytarciu 

20130426298.jpg

To by było na tyle,środka już trochę zużyłem,jednak nie mam nawyku robienia zdjęć,więc tylko tyle.

Pozdrawiam  ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...