Jump to content
LoOkas

Pytania newbie'sów ;)

Recommended Posts

Chodzi mi tylko o to, czy robiąc to spokojnie i z rozwagą, nie zjadę lakieru aż do podkładu?

No to warto zmierzyć ile tego lakieru tam jeszcze jest. Polerowanie z głową jest raczej bezpieczne więc nie powinno się nic stać.

Dziękuję wszystkim za pomoc!

Jeszcze jedne małe pytanko, ile potrzebowałbym na pady i pasty (wiem, że można w tym wszystkim przebierać, ale mam na myśli podstawowy zestaw)? :)

Marcin dał wskazówkę, która oszczędzi także Twój czas. Trzeba ze 150zł na jakiś komplet past i padów. Zdjęcia może pokaż? ;)

Ciężko wyczuć. Nic nie widać poza krzakami. Gdzieś widziałem wcześniej te zdjęcia chyba. A może nie. Nieważne. Domyślać się można, że tragedii nie ma. Powinna wystarczyć średnia i finiszowa pasta. I takie pady. Tyle na odległość. ;) Ale volvo git. Moja ulubiona marka ;)

Co polecacie do polerki starego lekko zmatowiałego lakieru? ta pasta sie nada? http://www.autokosmetyki.pl/3m_perfecti ... p1449.html

I jeszcze jedno pytanie: do czego stosuje się politure? i czy mógłbym zastosować politure na drobne ryski (np takie po myciu szczotką)

Mysle ze w kwesti odp na temat 3M to Kanar ci pomoze On jest obcykany w tych pastach i pewnie podpowie jakiej mozesz uzyc w zamian, bo patrzac na cene to duzo moim zdaniem

3M zielony będzię sie nadawał, a cena normalna jak za 3ma zielonego korka;)

Pewnie i cena normalna ale dla mnie drogo, debet mi sie skonczyl :lol:

Ja mogę polecić s17. Na zmatowiałym pomarańczu starego caddy działała świetnie. deox 2 też może być.

Podaj pełną nazwe tego produktu S17 i Deox 2. Bo nigdzie nie moge znalesc na necie.

No chyba mogłam tak koledze pomóc(?) :mrgreen:

No jasne :D wielkie dzięki ;).A jeszcze jedno pytanie mam po Doxie 2 występuje efekt hologramu? czy to zależy od wielu czynników i jest praktycznie nie przewidywalne?

No chyba mogłam tak koledze pomóc(?) :mrgreen:

No jasne :D wielkie dzięki ;).A jeszcze jedno pytanie mam po Doxie 2 występuje efekt hologramu? czy to zależy od wielu czynników i jest praktycznie nie przewidywalne?
Kazdy Deox jest tlusty wiec nie powinienies miec problemow z hologramami ale nie potrafie zapewnic na 100%

Ja myślę, że ciężko przewidzieć. Maszyna pójdzie bokiem, użyjesz ostrej gąbki bez następstwa finiszowej, nie rozpracujesz pasty, za szybko będziesz latał w tą i spowrotem i hologram gotowy.. Jak robi się wszystko prawidłowo to nie powinno być problemów. :)