Skocz do zawartości

UNIQUE Ares migdałowy deironizator


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj szybki test UNIQUE Ares,choć bez wątpienia z czasem będzie rozwojowy. UNIQUE Ares - migdałowy żel na zanieczyszczenia metaliczne, felgi będą krwawić Przeznaczenie produktu: Rewelacyjny i bardzo skuteczny preparat w formie żelu do usuwania zanieczyszczeń metalicznych takich jak pył z klocków hamulcowych. Nie spływa z czyszczonej powierzchni, dogłębnie i szybko penetruje zabrudzenia, łatwo się płucze. W odróżnieniu od preparatów konkurencyjnych firm, posiada bardzo przyjemny migdałowy zapach. unique-ares-1-l-.jpg

Pierwsze wrażenie po odkręceniu butelki to rzeczywiście szok,nie wali zgniłym jajem:)

 

Migdał jest wyczuwalny,wiadomo,że nie pachnie jak migdałowy dressing,ale zapach jaja nie przebija się i podczas pracy czuć rzeczywiście migdały ;) Forma żelowa.

 

Opis działania: Środek gotowy do użycia. Nie stosować na rozgrzane części pojazdu. Nie stosować w pełnym słońcu. Bardzo brudną powierzchnię umyć uprzednio pianą UNIQUE Zeus lub Truck Cleaner. Nanieść żel na czyszczoną powierzchnię. Po wystąpieniu reakcji odczekać w zależności od warunków 5-10 minut, wzruszyć brud pędzelkiem a resztki preparatu spłukać wodą pod ciśnieniem. Nie dopuścić do wyschnięcia.

 

Szukałem najgorszych felg w otoczeniu i padło na nie mytych ręcznie całą zimę 17'' z e46 z lekka dziady,ale jeszcze znajdę większe :D1_zpscxd4dxfe.jpg

 

 

Zaaplikowałem dość skromnie rzekłbym na felgę nie wiem czy poszły 4ml

 

2_zpsdqpxyp50.jpg

 

Tak to Tak wygląda po chwili 

 

3_zpsi4d6jdmb.jpg

 

A tak po jakichś 7minutach 

 

4_zpsop2ifkib.jpg

 

Potem psiknąłem felgę przygotowanym do mycia auta w pianownicy zeusem,a oponę DG701

 

5_zpsa4d8uhrp.jpg

 

 Szybkie pędzelkowanie,bez większego spuszczani się

 

6_zps9zugopbz.jpg

 

 A tu po opłukaniu

 

9_zpshok5asf0.jpg

 

 

 

 

 Dla porównania druga felga przednia potraktowana tylko truckiem i pędzlem

 

10_zpshcdhv6i4.jpg

 

Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne,przede wszystkim zapach to coś niespotykanego w produktach które do tej pory stosowałem,spora wydajność i dobrze zapowiadająca się moc,jestem na tak ;) Jeszcze wrzucę zdjecia jakiegoś dziada,tylko jak go znajdę :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 3 tygodnie później...

Przepraszam Piotr.. :( ;))

Bardzo grubo przy listwach było?

 

Coś tam popłynęło , ale to raczej ze względu na słabą dostępność pędzelka ,a później glinki . Jak dla mnie jest to kolejny Twój produkt , który zrobił miazgę z konkurencji  ^:)^  . Teraz się zastanawiam czy zamówić 5 l , czy może od razu całą beczkę  :-?? .  Przez  Twoje kosmetyki chyba zrujnuję się finansowo  :angry: ;)   , powoli możesz pakować po 5l każdego , oprócz dionisusa i zeusa , bo te już mam w takiej ilości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę potestować deironizery  które posiadam ,a że akurat trafiły się odpowiednie felgi to do dzieła.
 
 
v1uQZn.jpg
h8jDO6.jpg
 
 
 
Przez około 40 minut czyściłem ten syf kwasowym środkiem do felg conceptu . To co zostało postanowiłem spróbować doczyścić deironizerami . Do boju stanęły Ares ,  król Iron X , i Vampire .
 
 
 
haHyIe.jpg
OsqhWX.jpg
Jy3PLM.jpg
 
 
 
To zaczynamy 
 
 
TisgFu.jpg
MSXNrp.jpg
PZkHZ1.jpg
gokbv2.jpg
 
 
 
Koła pędzelkowałem 2 razy tym samym pędzelkiem , ale płukanym w wodzie po każdym środku . 
 
 
 
 
fpc6Ix.jpg
OtG9LV.jpg
hYTtrt.jpg
DSjUqm.jpg
 
 
 
Felgi po pierwszym podejściu 
 
 
 
 
Q36aPB.jpg
RduucW.jpg
W6nhhb.jpg
 
 
 
 
Podejście drugie :
 
 
 
oujtMx.jpg
ukFEwR.jpg
KxdVvx.jpg
 
 
 
Iron X  przelałem do butelki po tixitropie ( tak dla ścisłości)
 
 
sfAmX2.jpg
C8AAg8.jpg
kimnV4.jpg
 
 
I trzecie podejście 
 
 
3UENk8.jpg
 
 
 
 
Na tym czyszczenie zakończyłem 
 
 
 
po9I7B.jpg
LDylOo.jpg
PQhTBT.jpg
 
 
 
mQOG43.jpg
fEoTzD.jpg
PAludF.jpg
 
 
Wnioski niech każdy sam wyciągnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wypadl Ares(wlasnie jestem w trakcie ustalania co potrzebuje do pierwszego zestawu i na pewno znajda sie kosmetyki z UNIQUE) ale golden, zeby byc bardziej obiektywny moze polecisz pozostalosci po reszcie srodkow aresem?

 

Temat czyszczenia tych kół zakończyłem, dalej nie będę z nimi walczył bo nie ma takiej potrzeby , a Aresa szkoda mi dalej ciapać na te strupy , bo jednak tu gdzie mieszkam jest to towar mocno deficytowy ;) . 

 

 

 

Golden, super test :u

Chyba ktoś dogonił króla.. :lol:

Jak się pracowało śmierdziuchami Ironem i Vampirem? :P

 

Myślę że test dobrze obrazuje działanie każdego ze środków. 

Dogonił to mało powiedziane , ja bym powiedział , że przegonił i to o lata świetlne , zresztą tak samo jak i vampir , który w tej trójce moim zdaniem plasuje się na mocnym drugim miejscu . Vampir w moim odczuciu siedzi trochę dłużej niż Ares, jak również daje trochę lepsze efekty wizualne , ale mimo tego nie jest tak skuteczny jak Ares . Iron X ...no cóż w porównaniu do dwóch pozostałych według mnie skutecznością wypada tak jak Prix do Iron X'a   :D , tylko cenowo w tym przypadku wygląda to nieco inaczej :D , gdyby Iron X był tańszy to używałbym go do rozcięczania Vampira :D .

Co do zapachów, hm .. w trakcie czyszczenia moja  sąsiadka wyszła przed dom i spytała co tak zapier....chciałem powiedzieć nieładnie pachnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy · zDetailingowani.pl - blog o detailingu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...