Jump to content

 • Ranking preparatów do usuwania owadów – 2024


  WuWo

  Każdy z nas uwielbia letnie podróże samochodem, ale ich utrapieniem są pozostałości owadów na przedniej części karoserii. Te trudne do usunięcia zabrudzenia nie tylko psują estetykę pojazdu, ale pozostawione na dłużej prowadzą do trwałych uszkodzeń – przebarwień i wżerów. W celu ich skutecznego i bezpiecznego usunięcia, należy sięgnąć po specjalne preparaty przeznaczone do tego zadania. W naszym rankingu przedstawiamy najlepsze produkty do usuwania owadów z karoserii auta, które charakteryzują się wysoką efektywnością i bezpieczeństwem stosowania.

  Sposób użycia preparatów do usuwania owadów

  Produkty tego rodzaju powinny być stosowane na suchą i chłodną powierzchnię pojazdu. Po nałożeniu preparatu należy go pozostawić na około 30-120 sekund, zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie rozpuszczone zabrudzenia i resztki preparatu należy dokładnie spłukać silnym strumieniem wody.

  Jeżeli to konieczne, proces można powtórzyć lub przejść do ręcznego mycia samochodu.

  NAJLEPSZE ŚRODKI DO USUWANIA OWADÓW W 2024 ROKU

  CarPro-BugOut.webp

  CarPro BugOut

  Środek opracowany z myślą o skutecznym i efektywnym usuwaniu pozostałości owadów ze wszystkich powierzchni samochodu. Jest bezpieczny dla powierzchni lakierowanych, plastikowych, gumowych, szklanych, a także folii ochronnych (PPF). Jego zaawansowana i łatwa w użyciu formuła sprawia, że jest doskonałym wyborem dla entuzjastów i profesjonalnych detailerów.

  Gyeon-Bug-Grime.webp

  Gyeon Q2M Bug&Grime

  Preparat przeznaczony do skutecznego, a zarazem bezpiecznego usuwania pozostałości owadów i zanieczyszczeń drogowych. Pomimo swojej wysokiej mocy czyszczącej jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakieru i powłok ceramicznych. Wystarczy pojedyncza aplikacja, aby przód samochodu ponownie był wolny od zabrudzeń!

  Fresso-Bug-Remover.webp

  Fresso Bug Remover

  Produkt stworzony w oparciu o najnowocześniejszą technologię i składniki. Pozwala skutecznie i szybko usunąć pozostałości owadów i pozostałe zabrudzenia organiczne. Jego formuła jest bezpieczna dla wszystkich powierzchni pojazdu. Nie wpływa na trwałość powłok ceramicznych i większości wosków. Dodatkowo produkt zachwyca swoją wydajnością i perfumowanym zapachem.

  ADBL-Beetle-Juice-Squeezer.webp

  ADBL Beetle Juice Squeezer

  Preparat przeznaczony do usuwania pozostałości owadów, ale równie skutecznie rozpuszcza soki z drzew oraz ptasie odchody. Produkt charakteryzuje się szybkim czasem działania i bezpieczną formułą, dzięki czemu może być stosowany na wszystkim elementach zewnętrznych samochodu. Może być także stosowany do usuwania olejów, smarów i zanieczyszczeń drogowych.

  Chemotion-Insect-Remover.webp

  Chemotion Insect Remover

  Nowoczesny preparat do usuwania zanieczyszczeń organicznych m.in. owadów, soków z drzew oraz ptasich odchodów. Przeznaczony do stosowania na samochody zabezpieczone woskami, powłokami oraz folią ochronną (PPF). Bezpieczny i wydajny w użyciu, a dodatkowo bardzo łatwo wypłukuje się.

  Cleantle-Bug-Off2.webp

  Cleantle Bug Off!2

  Środek o niezwykle zaawansowanej formule, który pozwala szybko i skutecznie pozbyć się pozostałości owadów oraz ptasich odchodów ze wszystkich powierzchni pojazdu. Nie zawiera w swoim składzie szkodliwych składników, dzięki czemu jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i użytkownika. Produkt jest również łatwo biodegradowalny.

  KiurLab-Buggi.webp

  KiurLab Buggi

  Produkt o silnie skoncentrowanej formule, który w zależności od stopnia zabrudzenia może być rozcieńczony nawet proporcjach 1:2. Skutecznie radzi sobie z pozostałościami owadów, ptasimi odchodami i innymi zanieczyszczenia organicznymi. Charakteryzuje się błyskawicznym czasem działania, a przy tym może być bezpiecznie stosowany na wszystkich zewnętrznych powierzchniach samochodu.

  FX-Protect-Bug-Remover.webp

  FX Protect Bug Remover

  Unikalna formuła na bazie dwóch rodzajów surfaktantów, która skutecznie i bezpiecznie usuwa zanieczyszczenia organiczne. Produkt jest bezpieczny dla powłok ochronnych, a także przyjazny użytkowników i środowisku naturalnemu. Jest w 96% biodegradowalny. Pracę uprzyjemnia wiśniowy zapach.

  Warto pamiętać!

  Należy pamiętać, aby na bieżąco usuwać pozostałości owadów z karoserii samochodu, aby zapobiec jego ewentualnym uszkodzeniom. Regularna pielęgnacja jest kluczem do utrzymania pojazdu w nienagannej kondycji wizualnej.MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy×
×
 • Create New...