Skocz do zawartości

Witam miłosników detailingu


masa140

Rekomendowane odpowiedzi


Mój samochodzik to Chrysler 300C 3.0 CRD 2006r. Jestem po zakupie swojego 1szego zestawu (poszło 700zł) a jeszcze wszystkiego nie mam. Na razie myłem auto na dwa wiadra, doczyściłem środek auta APC i położyłem PB NL. Czeka mnie jeszcze glinkowanie korekta lakieru niestety chyba ręcznie za pomocą Tri color i UC Megsa bo nie mam maszyny :( następnie PB Black Hole i PN Natyys Blue Wax. Tylko kiedy ja to zrobie ech zejdzie mi ze 2-3 dni :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przemiłe powitanie. Przyznam szczerze, że po raz pierwszy spotykam się z takim powitaniem na forum i zainteresowaniem nowymi użytkownikami. Na większości forum wszyscy nowi witają się bo tak trzeba i zazwyczaj nikt tego nie czyta a tutaj - jestem BAAARDZO MILE ZASKOCZONY :-bd :D .

Jeśli chodzi o silnik 5,7 HEMI to myślałem aby taki kupić ale zrezygnowałem bo koszty benzyny by mnie zjadły i żona bałaby się jeździć potworem z 340KM pod maską.=)) Trociniak też jest ok nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że po raz pierwszy spotykam się z takim powitaniem na forum i zainteresowaniem nowymi użytkownikami.

Taka specyfika tego forum - przyzwyczaisz się 8-)

Jeśli chodzi o silnik 5,7 HEMI to myślałem aby taki kupić ale zrezygnowałem bo koszty benzyny by mnie zjadły i żona bałaby się jeździć potworem z 340KM pod maską.=))

Koszty paliwa są, to fakt :f ale dźwięk amerykańskiej V8-ki jest wart każdego litra wypalonej benzyny :D

Moja żonka, jeszcze rok temu, jeździła Jeepem GC WK właśnie z 5,7 HEMI i była wniebowzięta :-bd

Do dziś wspomina to auto i frajdę z jazdy z rozrzewnieniem :ymdaydream:

Czasem dała mi się przejechać, po tym jak jej umyłem i ogarnąłem trochę autko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...