Skocz do zawartości

Stuff by Sprinter


sprinter

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu jak znalazłem to forum troszkę stuffu udało się ukulać, jedne oficjalnie jedne po kryjomu, nieraz na piwo brakło ale siuwax był :D

Do tego jeszcze jakieś spryskiwacze, halogen przenośny, szczotki do felg, wiadra, myjka B&D PW1700 Supreme :f

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

napisz zas jak sie sprawuje ta poduszeczka a'la wash pudel :f

Jak pogoda pozwoli to na weekend go będę testował, bo sam jestem ciekaw jak się będzie zachowywał, rękawica już swoje umyła a od zawsze i tak lubiałem gąbki :lol:

Tej 101-dynki nie odsprzedalbys troche? :)

Raczej marnie, bo troche jej schodzi jak trafi się jakiś ufajdaniec lub sofa po "przejściach" ;)

Przyjemny zestaw ;) Swoją drogą mógłbyś mi coś napisać o tym wosku Meguiar`s Gold Class - zbieram opinie na jego temat ale niestety nikt mi o nim nic sensownego nie powiedział dlatego mam nadzieję, że Ty coś napiszesz :-bd

Gold Classa dopiero raz przesmarowałem auto i z tego co wiem to jakiś długodystansowiec nie jest, za to efekt na czarnym jest świetny :shock:

Dostałem go za 6pak browarka od kumpla, także nawet jakby tydziń trzymał to byłby grzech go nie wziąć :D Rozmawiałem z Mariuszem z SCS i z tego co mi rzekł chłopina to GC nawet w jakimś stopniu maskuje ryski i bardzo ładnie przyciemnia lakier ;) Dodam, że pod wosk dawałem UDS z AG i pewnie w jakimś stopniu osłabi wosk, bo nie wiem jaki byłby dedykowany pod niego cleaner :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wydajny jest, tylko nieraz tergo prespreya idzie, żeby ufajdańca doprać a wydajność jest 15ml na litr, także idzie szybciej niż EX850. Prochemu nie używałem, jeszcze, bo przy zakupie puzzi od razu wziąłem Tersusa no i Prochem jest droższy a wydajność taka sama jak Tersus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

napisz zas jak sie sprawuje ta poduszeczka a'la wash pudel :f

Umyłem 2 razy auto, ale jak długo nie dałem się przekonać do rękawicy tak teraz każda inna forma wydaje mi się szatańskim wybrykiem :lol:

Jak się nie sprzeda, to zostawię tacie do mycia, bo jego gąbka z frędzlami się już domaga pójścia na 2 strone świata gąbek 8-}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy




×
×
  • Dodaj nową pozycję...