Skocz do zawartości

Valet Pro Dionysus trim glitz


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dostałem próbkę od Excede.

Mam na volvie tych plastików od groma, nie zawsze chce mi się je odświeżać. Są chropiate i bardzo podatne na zabrudzenia. Trudno się je czyści dokładnie (dzisiaj z pomocą przyszły mi: gardena z prewashem).

Chciałem go porównać z jakimś innym odświeżaczem plastików.

Konsystencją bardzo przypomina Poorboys black trim restorer i FinishKare EBTR (ten ma zabójczo fajny zapach). Wydajność ma podobną ja tamte dwa. Aplikowałem padem z mf. Nie wymaga jakiegoś wielkiego wysiłku, podobnie jak tamte. Zdecydowanie mniej od Black Wow. Na zdjęciach średni dało się uchwycić różnicę - Dionysus jest najmniej błyszczący. Dobrze jest po kilku minutach bardzo delikatnie przetrzeć szmatką MF.

Plastiki (te przed nałożeniem) na zdjęciach są czyste, chociaż nie wyglądaj na takie. Taka ich właśnie uroda. Za to po nałożeniu dodają świeżości tej furmance. :f

O trwałości nie napiszę z wiadomego powodu. Jutro zrobię jakieś fotki kropelkowania. A teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajne porównanie :u

A ja dałem radę zauważyć na 3. i 4. fotce, że VP mniej się błyszczy. Dobre wyjście dla kogoś kto nie lubi tłustego wyglądu.

Osobiście lubię takie chropowate plastiki, środek ładnie się wchłania i zawsze widać poprawę, załamania robią się takie soczyste ;)

Czekamy na relacje z trwałości obydwu. :ympeace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda ;) Ale to co mnie najbardziej interesuje to ile to cudo się utrzyma na plastikach? Po ilu myciach mniej więcej schodzi (jakim szamponem), ile dni wytrzyma na słońcu... Jak już będziesz wiedzieć coś więcej na ten temat to daj znać bo zastanawiam się nad kupnem, z tego co mi się wydaje to jest bardzo wydajny i przeciętnej osobie starczy na dłuugo. Ciebie w to oczywiście nie wliczam, bo to pieścidło ma nienormalnie dużo plastiku na sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już 18 dni. Auto od tamtej pory umyte dziś pierwszy raz. Wcześniej na plastiki poszedł VP orange pw. Potem myjka, szampon kocha gws.

Przed:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po zmyciu VP opw:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po wytarciu FD:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Konkluzja: najlepszy jaki miałem do tej pory środek, który sprawdził się na plastikach volvo. Przeszedł deszcze, śnieg, mycie i dalej trzyma wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moim zdaniem Trim Glic dobrze trzyma sie na plastikach dokładek zderzaków w VW,Audi,Skoda (porowate) Niestety zupełnie odmiennie jest na gładkich progach i dolnych cześciach zderzaka (ja to nazwe "nagumowane") w mojej e36. Dzisiaj znowu aplikacja. Rano sprawdze czy poranna rosa znowu zrobiła zacieki. Cos czuje ze znów nie da rady. Zastanawiam sie co kupic na te gładkie "nagumowane" tworzywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co kupic na te gładkie "nagumowane" tworzywo

Marcin, chyba takie (mniej więcej) tworzywo mam u siebie na słupkach drzwi w moim ML-u.

Auto ma 5 lat i czerń stała się "siwa". Próbowałem kilku środków m.in. głośno okrzyczanego "Black Wow"

i jakiegoś Megsa do zewnętrznych plastików.

Od ponad roku stosuję Nielsena Super-a-Sheen i jest OK. Środek utrzymuje przyzwoitą czerń

przez 1,5-2 miesiące. Jest relatywnie tani, litrowa butla kosztuje trochę ponad 4 dychy i wystarcza na dłuuuugo.

Tu widać te słupki, ale przed nałożeniem środka ;)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku plastiki na słupkach drzwi i adapter lusterka w beci wyszedł całkiem ok i po kilkukrotnej aplikacji. Nawet adapter lusterka jest fajnie przyczerniony a jest chyba metalowy czego niejestem pewny.

Mariusz ja to przed aplikacja to myłem apc (Dimer) którego pewnie tu nikt nie stosuje. Innym razem dwie warstwy , z przecieraniem MF lub bez. Róznie. Tak jak pisałem na porowatych jest bardzo bardzo ok.

Dzieki za rade. Pomysle nad sas'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...