Skocz do zawartości

Zestaw kosmetyków do pracy na słońcu


mecholl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ktoś wspomniał, że np.wosk Natys można używać na słońcu. Takie mnie naszło pytanie czy istnieją jeszcze jakieś inne woski, politury, itp. ogólnie środki którymi można pracować na słońcu ? Czy da się skompletować jakiś zestaw kosmetyków żeby można było przeprowadzić proces odnowy < może za mocno powiedziane >, poprawy lakieru na słońcu ? Taki zestaw na pewno ułatwił by życie < na pewno mi > bo na chwilę obecną pobudka rano i zaczęcie zabawy przy samochodzie i dokończenie na wieczór ale to trochę mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teoretycznie to na etykietach jest napisane (czasami) czy można aplikować na słońcu. To nie jest kwestia szkodliwego działania słońca na środek a raczej możliwości jego nakładania. Na ciepłą blachę i przy operującym słońcu po prostu dużo szybciej reaguje, wiąże, sieciuje, zasycha. I tu się trochę producenci asekurują przed reklamacjami od nieobytych nabywców (dzwoni, że nałożył i nie może nic więcej zrobić :lol: ). Są takie, które da się nakładać w słońcu (też trzeba uważać) i jest wtedy napisane, że można. Z pamięci Ci nie napiszę, w sklepach nie zawsze jest taka informacja przy produkcie. W wolnej chwili mogę sprawdzić na etykietach. Daj punkty zestawu, będzie łatwiej. ;)

ps. Dodo ma red mista. Dla tych co chcą w slońcu, czyli w wyższej temperaturze nakładać wymyślili RM tropical, który różni się od bazowego praktycznie niczym, dali czynnik podnoszący temperaturę odparowania. ot co. :ymcowboy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleanery i qd -pół biedy. Ale też trzeba się uwijać :!! Woski i glaze'y w słońcu - ciężka sprawa. Da się, ale czy on posiedzi, zdąży związać...? Trzeba szybko polerować. Tutaj prędzej podejdą sealanty. I coś znajdę.

Ja np. lubię w słońcu nakładać qd. Łatwiejsza robota. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...