Skocz do zawartości

Honda Accord - praca z lakierem


szynka

Rekomendowane odpowiedzi

w co zrobiłem przy aucie jest pare fotek.. :cry:

lynk ze zdjeciami- szybkie i w dodatku z komórki:

https://picasaweb.google.com/1146754171 ... 3362546498

widzisz, jakie fajne są hondy ? :lol:

Niechce tam pisać więc piszę tutaj:

moje wczorajszo-dzisiejsze boje...

masakra- wziąłem zielony korek 3M i pomarańczowe pady róznych firm nie zbiera wszystkiego a w dodatku same holo- na białym cutcie jeszcze większe holo- lżejsze pady radziły sobie z holo ale za to nei ścinały- sam już nie wiem co zrobić- dzisiaj./jutro może Tony coś doradzi poradzi naocznie;) :oops: :cry: :D

To jak nie zbiera wszystkiego to może zmień pada na twardszego. Hologramy będą prawie po każdym padzie i paście tnącej / a nawet po średniej więc się tym nie przejmuj ale jak Ci się uda to postaraj się ich pozbyć przed wykończeniem (lecz nie wiem czy to będzie możliwie) a jak nie to już zostawiasz dla pada wykończeniowego i TŁUSTEJ pasty. Tak, specjalnie napisałem tłustej drukowanymi, bo na moim lakierze przy każdej paście (SSR1, Ultrafina) hologramy zostawały dalej. Deox3 lub S40 powinny pomóc. Tylko jak to Wujek Seba mówił, że D3 nie wypracujesz bo jest bardzo tłusta i robisz np. 3 przejścia (lewo, prawo, lewo, prawo, dól, góra, dół, góra itd itd) i ścierasz IPA albo zostawiasz i myjesz po zrobieniu całego auta, chyba że hologramy są dalej to jedziesz znów :)

Hmm.... jak coś to pisz, bo nie wiem co mogę napisać więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


szynka- damy radę- niebieski korek np. działał na hologramy ale tylko na padzie finiszowym od bolla takim grubym- na finishu od noxa nie chciał tak ładnie ściągać- ale zobaczymy po umyciu danych elementów

najbardziej irytuje mnie to że trzeba się męczyć z rysami- nie chcą się ścinać co powinno być łatwe niby na hondzie- a ta łatwość objawia się tylko przy robieniu hologramów :mrgreen:

ale dam radę- bo kto ma dać jak nie ja :D popijam kawkę zaciskam poślady i byle do 15stej póxniej wciągnę obiadek i dawaj z hondziną w tango :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę jeszcze coby scholla S03 nie zakupić na szybko- może lepiej będzie niż zielonym

chociaż zielonego używałem z najtrwadszym padem tuż przed futrekm także powinno ściąć 90% rys- ale jeden minus to że ogromne hologramy pozostawia a na padach 75mm to już zgroza prze totalna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:u :u :u ja też tylko dlaczego czasu tak mało? :?

tak dla ciekawostki będzie na niego kładziony black hole:D i selant zobaczymy jak będzie się prezentować- po pierwszych próbach muszę powiedzieć że z ścioranego czornego ujawnia się piękny metaliczny czarny połysk 3:-O

EDIT:

Dodam ciekawostkę, że pracuję na rotacji bez stabilizacji. Napewno utrudnia pracę brak stabilizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak:

PASTY:

-zielony korek 3M- pad pomarańczowy boll

-koch chemie blau- pad finishowy MS

- jeszcze jakiś specyfik od kocha ale nie podpisany... na finishowym od bolla

- niebieski korek na finishowym od 3Ma

spostrzeżenia- taka mieszanka dawała rady z hologramami i 90% rys powiedziało papa

rzep od pada finishowego MS najgorszy na świecie- normalnie odczepić od krążka tego pada to męczarnia nad męczarniami- najlepiej wypadał 3M

sporo nie dociągnięć- nie jestem zadowolony z mojej pracy- auto trudne pół na pół malowane...

na koniec cleaner z CL a na to BH- więcej czasu nei było- auto obecnie dojeżdża do Holandii

moje zdjęciowe wypociny- też kaszana...są dwa filmiki jeden przed drugi po- wstawię w najbliższym czasie...

https://picasaweb.google.com/1146754171 ... #slideshow

pozdrawiam i nie katować mnie proszę... :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...