Skocz do zawartości

Skoda Octavia - cz.I coś pod maską + cz.II lekkie ogarnięcie


_Monika_

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz jak Ci się pracowało małym padem przy pojedynczych głębszych rysach ?

Rewelacja :u Tnie super. Potrzebne były dwa przejścia z S17. Jestem bardzo zadowolona.

I czemu z finishu nie jesteś zadowolona ? Nie mogłaś że tak powiem "przysiąść" z DA i wygłaskać porządnie czy Ci się już nie chciało ?

Chcieć to by się chciało ;) Ale przyznam, że czas gonił. Tylko część auta zrobiłam rotacją w pierwszy weekend. W drugi weekend, kiedy miałam już DA, musiałam najpierw przelecieć rotacją większość auta i dopiero później złapać DA. No i jak to przy testowaniu. Czas ucieka. Ale na pewno kiedyś przysiądę do DA ;)

NO ale żeby nie było tak ładnie OPR.. musi być - gdzie są fotki całego auta ? Gdzie ?

:D

No fakt. Zabrakło. Jak skończyłam po południu z dressingami to musiałam jechać za miasto. Chciałam jakąś fotkę zrobić. Zaczęło padać. Dół auta cały w piachu. Wieczorem spłukałam i jakieś zdjęcie zrobiłam. Muszę poszukać. Ale OPR.. musi byś - zgadza się :lol:

jeszcze Cyclo została

też była :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kubuś, dla mnie, nowicjusza, który pierwszy raz miał do czynienia ze zwykłą DA i cyclo, łatwiejszy w pracy był DAS. Cyclo wymagało nieco więcej uwagi i wprawy.

W każdym razie dla mnie jedna i druga ma swoje zalety. Ale gdybym miała jakąś zakupić, padło by na DASa.

Korektę też idzie nim zrobić ;) Ale łapki bolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyszło, spokojnie, dokładnie i elegancko

jest jeszcze trochę do poprawy ;) mogło być znacznie lepiej ;)

No dziwne uczucie w rękach jest przez jakiś czas, po pracy w DASem ale idzie się przyzwyczaić

:D

jak się nakłada glaze na 1 jest ok :u ale przy prędkości (mniej więcej) od 3 do 4,5 trzeba się przyzwyczajać, 5,5 i 6 już jest nieprzyjemnie ;) cały czas mówię o DASie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nakłada glaze na 1 jest ok :u ale przy prędkości (mniej więcej) od 3 do 4,5 trzeba się przyzwyczajać, 5,5 i 6 już jest nieprzyjemnie ;) cały czas mówię o DASie :lol:

No no :P, ja nigdy z inną maszyną nie pracowałem to jakoś mi to nie przeszkadza, jedynie jak wychodziłem z garażu po kilku godzinach na przerwę to czułem, że mi trochę ręce drżą jakby hehe :lol: .

Kolor to mamy chyba ten sam, więc w słońcu musi teraz wyglądać cudownie jak się do auta idzie, uwielbiam ten moment, po czesku nazwali ten lakier Modra Magicka czyli magiczny niebieski i taki jest :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...