Skocz do zawartości

Seat Leon 1.9 TDI Top Sport


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam mój ostatni projekt jakim jest korekta lakieru na pięknym leonie w pakiecie Top Sport. Samochód i jego kolor robią niesamowite wrażenie, ten model seata zawsze mi się bardzo podobał. Właściciel tego egzemplarza jest użytkownikiem naszego forum, więc samochód na pewno będzie przez długi czas prezentował się tak jak obecnie, czego mu życzę bo widać że samochód to jego oczko w głowie :good:

Lakier jak widać na pierwszych zdjęciach, swirle i hologramy po nieumiejętnym polerowaniu.

Polerowałem pastami megsa 105 i 205, następnie IPA, Poorboys Black Hole i Zymol Carbon.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna świetna praca, brawo, brawo brawo :ymapplause:

Podobają mi się obłe kształty Leona, czarny kolor po korekcie w słońcu wygląda obłędnie :u

Jak sprawuje się połączenie BH i Z**** Carbon?

Kolega to z forum, ale chyba nie naszego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ten model seata, naprawdę udane auto, słowa złego nie można powiedzieć.

Ile tego ziarna w tym lakierze :D pięknie wyszedł. Jak widać nie było zbytniej masakry wcześniej. Ogólnie na Leonach się dobrze pracuje.

Zastanawia mnie fakt iż ze na znacznie większej ilości Leonów 1 mieliśmy okazję pracować niż z drugą generacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...