Skocz do zawartości

MG ZTT 190


SNB SWEDEN

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno wiekszosc z Was juz zna te auto, staly klient od kilku lat i auto jest co rok na lato, ogolnie zadbane, malo zniszczone

Mycie

Tar Remover, Whell Cleaner, Crystal Wash

Korekt lakieru jak na ponizszym zdjeciu, najpierw byla proba sama cyclo z S17+ ale to nie bylo to w 100%

Dołączona grafika

Kilka zdjec pogladowych z wygladu auta

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Krotki film jak wygladal przed wjazdem na myjnie

-BfHZpXZHSQ

No i mycie

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po umyciu i oszuszeniu proba z sama cyclo

Dołączona grafika

Ewidentnie widac ze sama cyclo sobie nie da rade z ryskami a wydawalo sie ze taki zadbany, wiec przesiadlem na Flexa i tyle :u

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Bylo czerwono i ladnie

Dołączona grafika

LSP to ChG XXX opony Vinyl&Tyres Dressing(nowy zageszczony o zapachu cytryny dla wrazliwych :lol: )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiem nie dolozylem sie do opisu itd, ale emerytom musiecie wybaczac ze wzgledu na wiek :lol:

jFg-S4yLOUE

-sox4P2VdrE

Jedyna rzecz jaka mi sie nie podobala to zniszczone felgi chrom czy co to jest odchodzi platami i tasma ochronna na zderzaku zniszczona ja bym zmienil ale :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cyclo wygląda na ciężką maszynę. Czy to, które wypożyczacie jest podobne?

PS. widziałam bonusowe wipowskie videło z kocimi ruchami z radio Eska :f

Ta co dostaniesz z wypozyczalni jest inna nie posiada takiego duze silnika jak ta na zdjeciu wiec luz mysle ze waga okolo 3 kg

PS A Ty zawsze musisz wsio wypaplac :oops: ysz te baby :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hMMMMM

co tu dużo pisać dostałem wczoraj auto 3 miesiące stało u blacharza miesiąc u lakiernika :roll: pół dnia mycia auta i się udało ect

Więc Seba Szacunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

za robotę :ymdaydream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mocą dysponuje to auto? Czy jest to wersja z turbosprężarką?

Czy po znaczkach mam szukać odpowiedzi? Wersja ZT-T (turbo) 190 (KM)?

Robota bardzo dobra, chciałbym zająć się czerwonym autem i podziwiać ukryte w tym kolorze piękno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mocą dysponuje to auto? Czy jest to wersja z turbosprężarką?

Czy po znaczkach mam szukać odpowiedzi? Wersja ZT-T (turbo) 190 (KM)?

Robota bardzo dobra, chciałbym zająć się czerwonym autem i podziwiać ukryte w tym kolorze piękno.

A bo Ja tam wiem jakos sie kula,a ZTT oznacza zaraz trzeba tankowac :lol:

Pierwszy raz widzę takie autko, pewnie należy do straży pożarnej :D Wyszło bardzo ładnie i widzę że XXX to teraz jeden z Twoich ulubieńców (też go ostatnio na asterkę namazałem).

Emeryturka służy :u :u

Tak ten wosk lubie daje mi duzo przyjemnosci z paracy a emeryturka sluzy dobrze :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...