Jump to content

[Słownik] Pre-Wash – oprysk do wstępnego mycia samochodu


WuWo

Recommended Posts

  • Administrator

Pre-Wash – to produkt przeznaczony do wstępnego mycia samochodu, który aplikowany jest na powierzchnię karoserii w formie oprysku. Przeznaczony jest do usunięcia kurzu, błota, pozostałości owadów i zanieczyszczeń drogowych z powierzchni karoserii. Skutecznie i bezpiecznie usuwa zabrudzenia, a dodatkowo zmniejsza ryzyko zarysowania lakieru podczas mycia właściwego.

Właściwości:

  • Skład – środki pre-wash zawierają silne składniki powierzchniowo czynne, które skutecznie rozpuszczają i zmiękczają zabrudzenia - błoto, kurz, owady oraz osady drogowe.
  • Moc czyszczenia – preparaty dostępne są najczęściej w formie koncentratu do rozcieńczenia, dzięki czemu można z łatwością dostosować ich siłę do stopnia zabrudzenia.
  • Bezpieczeństwo – pomimo wysokiej skuteczności czyszczenia są bezpieczne dla wszystkich powierzchni samochodu m.in. lakieru, szkła, plastiku i metalowych elementów.

Zalety:

  • Ochrona lakieru – wstępne usunięcie luźnych zabrudzeń zmniejsza ryzyko zarysowania lakieru  podczas mycia ręcznego.
  • Efektywniejsze mycie ręczne – preparat przygotowuje powierzchnię pojazdu, dzięki czemu właściwe mycie jest łatwiejsze i o wiele szybsze.
  • Oszczędność czasu i pracy – zastosowanie pre-wash pozwala na szybsze i bardziej skuteczne usunięcie trudnych zabrudzeń, redukując czas potrzebny na przygotowanie pojazdu do kolejny czynności auto detailingowych.

Pre-Wash to niezastąpiony środek w arsenale każdego detailera, który zapewnia skuteczne i bezpieczne mycie pojazdu już od pierwszego etapu. Jest doskonałym rozwiązaniem w okresie jesienno-zimowym kiedy na drogach znajduje się o wiele więcej zanieczyszczeń, a pełne mycie jest przeprowadzane o wiele rzadziej. 


Zobacz cały artykuł

Link to comment
Share on other sites


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Create New...