Skocz do zawartości

Volvo S60 By SNB Gdynia


Marcinnelli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Strasznie się ostatnio opuściłem, żadnych fajnych rzeczy na forum nie wrzucałem- wiem, przyznaję się ;) Ale wrócił Artur i nareszcie znalazła się wolna ręka dla aparatu :)

Zawitało do nas Volvo S6o z przebiegiem bliskim 190 tys i nieco już wysłużonym lakierem- o takie jak to poniżej:

Dołączona grafika

Na początek trochę APC i TGR poszło w ruch by porządnie domyć autko:

Dołączona grafika

Potem jeszcze szampers i mycie autka by można było ocenić za co się zabieramy ;) A w sumie było za co bo lakier troszkę już przeszedł:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Klapa:

Dołączona grafika

Dach:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No cóż, troszkę się to wszystko porysowało przez lata więc odświeżyć aż się prosi! ;) Za odpowiednią kombinację uznaliśmy pastę s17+ wypracowaną na futrze- z takim efektem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Klapa chyba najlepiej oddaje to, co udało się uzyskać na lakierze:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I jeszcze kilka zdjęć jak to wszystko prezentowało się po zakończeniu prac:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Po korekcie s17+ w ruch poszło ACP 150 na czarnym waflu i autko do ponownej "kąpieli" ;) Na tak przygotowaną powierzchnie lakieru poszedł niebieski Nattys który uważam za odpowiednie zabezpieczenie lakieru pod względem trwałości i efektu ( nie licząc przyjemnego zapachu podczas aplikacji- choć ostatnio mam obawy że uzależniłem się od czerwonego Nattysa ;) )

I jeszcze kilka fotek pt. co tam w tym lakierze widać:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sponsor imprezy ;)

Dołączona grafika

A tak Volvo wyglądało po wszystkich tych pieszczotach ;) Dodatkowo użyte zostało z rodziny Nielsen: SAS, NAAC do domycia osadu z klocków z felg, Brillance, Choice do odświeżenia deski, Blue window clean II

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brudne może nie, ale jeszcze bez dressingu na pewno.

Lakier na całości nie przekraczał 120μmm częściej 100,110. Maska i nadkola wykonane z aluminium- maska właśnie osiągnęła najniższą wartość bo tylko 80μm (dodam że nie pierwszy raz spotykam się z tak cienkim lakierem na masce, zawsze aluminiowy panel) i tutaj należało zachować szczególną ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Marctwain, zgadza się, może flaga nie wisi ale zdjęcie z motywem "made in Poland" :D Adam`s i Nielsen w ciągłym użytku, Adam`s głównie wewnątrz, ogólnie lubię te środki (jedne i drugie, czasem jednak Adamsowi "czegoś brakuje") póki się nie skończą nie rozglądam się za niczym innym ;)

Tomku, może i mój błąd bo pracując we dwóch jeden strzela fotki a drugi jeszcze z aplikatorami dookoła biega ;) jak wrzucam fotki po całym dniu to aż ciężko przebrać co było przed aplikacją "czegoś tam" a co po... już czasem nie opisuję że biorę SAS i nałożyłem na tą, tą i tamtą listewkę, potem brilliance i zaczynam od... ;)

Seba, z tymi kolorami lakieru też miałem fajnie na zdjęciach- na niektórych autko było niebieskie (!) , zwłaszcza z fleshem. A kolor bardzo wdzięczny w pracy, az miło się z nim pracowało ;)

Fajnie że się podoba, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fotki 50/50 są po samym futrze :) Jak widzicie nie było potrzeby sięgać po coś innego- ta kombinacja wyciągnęła nie zostawiając po sobie najmniejszego śladu (osobiście nastawiałem się że będę wyciągał czymś jeszcze ale po oczyszczeniu i odtłuszczeniu zrezygnowałem ;)

Zabrakło tylko zdjęć w pięknym słońcu :P

Wierz mi że też żałuję ale co zrobić jak słońca brak?? ;)

Co do zdjęć to ja już nie wiem jakie są "dobre" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie SNB Gdynia się odezwała ^:)^

Strasznie mi się to Volvo podoba, szczególnie te aerodynamiczne kształty, a kolorek po korekcie dopełnia smaku :u

Morda cieszyła mi się jak dziecko, gdy widziałem zdjęcia przed i pół na pół. Kurde, jak ja to lubię.. :ugeek:

Fajnie jest chłopaki, oby tak dalej :u

Co do zdjęć to ja już nie wiem jakie są "dobre" :P

Oj tam oj tam, dobre są ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...