Skocz do zawartości

RejeX


szynka

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm myślałem że będę się mógł Wam czymś pochwalić ale jak to Adaś Miauczyński mówił "Znowu doopa!"

Oglądając projekty na zagranicznych forach, czasami widziałem jak jeden koleś o ksywce AndrewBig"A" używał jakieś fioletowego opakowania, z czerwonym X w nazwie. Był nim RejeX.

Jest to sealant chroniący przed korozją, olejami, ptasimi kupkami, pyłem hamulcowym, brudem, sokami z drzew itd. Zainteresował mnie ten środek i zacząłem szukać.

Jest! Ale za wodą... nic, szukam dalej. Jest! I to w Polsce! Wchodzę na http://www.antykorozyjne.com.pl/ i znajduję też inne produkty tej firmy. Niestety na stronce nie znajduje nic o szczegółach takich jak pojemność, cena czy konsystencja.

Ale spokojnie, nie tatki diabeł straszny jak go malują. Myszka w ruch, dział kontakt, klik, klik, odpalam Thunderbirda, klik i piszemy "Zapytanie ofertowe"... bla bla, wklejam fotkę produktu żeby była jasność o czym mówimy i czy to na pewno to, jaka cena dla ok 10sztuk, jak z wysyłką oraz jaki termin realizacji, proszę o kontakt, pozdrawiam szynka, wyślij KLIK.

Czekam.... dzień.... drugi....!...jest wiadomość...

"Bardzo dziękujemy za kontakt i zainteresowanie preparatem RejeX. Chętnie przygotujemy dla Pana ofertę. Pozdrawiam"

Aha fajnie. Czekam dalej.... w sobotę dostaje maila. Myślę sobie, w końcu się dowiem czegoś. Otwieram pocztę, wiadomość i czytam.... hmmm....

"Witam Pana

Jeżeli chodzi o produkt Rejex, to wygląda to tak, że w naszym przypadku wchodzą w grę raczej większe ilości, to znaczy w przypadku RejeX minimalna ilość zamówionych sztuk to 48 sztuk x 400 ml (Aerozol)

cena łączna za 48 sztuk: 415,88 EUR

czas realizacji: ok. 4 tygodnie, ponieważ trzeba sprowadzić z USA składniki (jest to produkt wytwarzany na licencji a Scandex jest oficjalnym europejskim dystrybutorem amerykańskiej firmy).

Bardzo proszę o informację, czy nasza propozycja odpowiada Panu.

Z poważaniem

Renata"

hehe :))

Reasumując- nie udało mi się wprowadzić dla nas kolejnego siuwaxu...no chyba, że zdecydujemy się na 50sztuk i do tego w aerozolu :mrgreen:

No nic, chciałem aby było dobrze, ale wyszło jak zwykle... :)

Dziękuje za uwagę

L-)

HAH ! Renate chyba sumienie gryzie bo przed chwilą dostałem maila:

Pan

Marcin Szynka

Witam

Kilka miesięcy temu skierował Pan do nas zapytanie o produkt RejeX

Jeżeli byłby Pan nadal zainteresowany tematem, to ilość 10 butelek (Aerozol 400 ml) jest też możliwa do realizacji.

Bardzo proszę o kontakt

Renata Sikora

8-}

jedna. biorę, nawet dwie.

jedna. biorę, nawet dwie.

Odpisałem że interesuje mnie tylko w płynie. Ciekawe co mi napisze :)

Jak to takie aj waj to też bym wziął.. :-B

Renata napisała coś takiego:

Witam,

Butelki 400 ml Rejex to nie są jednak Aerosole, tylko normalne buteleczki aplikacyjne

Proszę zerknąć na naszą ulotkę - mamy takie opakowania

To niebieskie to jest właśnie ten produkt, który Pana interesuje

pozdrawiam serdecznie

:)

Czyli zaczyna być dobrze, dalej:

Witam Pana

Przesyłam naszą ofertę na produkt Rejex, opakowanie 400 ml

Ilość: 10 opakowań w pakiecie

Cena za cały pakiet: 113,20 EUR

towar będzie dostepny pod koniec czerwca

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przesyłam naszą ofertę na produkt Rejex, opakowanie 400 ml

Ilość: 10 opakowań w pakiecie

Cena za cały pakiet: 113,20 EUR

towar będzie dostepny pod koniec czerwca[/code]

Co myślicie ?

trzeba założyć osobny temat i wygląda to na wersje 16 oz. bo wersja 12 oz. ma inną butelkę i inną szatę graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam naszą ofertę na produkt Rejex, opakowanie 400 ml

Ilość: 10 opakowań w pakiecie

Cena za cały pakiet: 113,20 EUR

towar będzie dostepny pod koniec czerwca[/code]

Co myślicie ?

trzeba założyć osobny temat

Spokojnie. Musze dowiedzieć się też czym to myć :lol:

joke. Jak się dowiem o pojemności to założymy. Na spokojnie :-B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rejex gets mixed reviews in my findings with its performance when applied on clear coat.

they say when topped with a wax that it makes the rejex less durable. something about the wax lifting the rejex off the paint. i have no clue if thats true but based on my research some have used it on paint as a single layer of protection & liked it. i prefer to only use it on plastic, glass & metal surfaces. thatswhy youll only see me using it on the windows, the wheels & on the head & tail lights."

Opinia kolegi którą miałem wstawić już dawno temu, prowadzi swoje studio i jest rzeczowym człowiekiem, więc opinię można uznać za użyteczną.

Tłumaczenie na własną rękę, lub wrzucę sam o jakiejś bardziej ludzkiej godzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje:

Witam

Zamówienie może Pan złożyć już teraz, będzie ono zrealizowane pod koniec czerwca/na początku lipca

Koszt 10 puszek RejeX razem z kosztem przesyłki będzie wynosił

118 EUR

Wysyłka firmą przesyłkową z Niemiec, termin realizacji trudno określić, ale jak już napisałam - koniec czerwca, początek lipca. Fakturę otrzyma Pan z naszego biura w Polsce już po realizacji wysyłki.

Chętni są dalej ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

MrCleaner.pl - profesjonalne kosmetyki samochodowe · MenSpace.pl - ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn · DetailingStore.pl - sklep auto detailingowy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...